Monster Abra v19.2.5 alınır mı?

Evet v19.2.5 kullanıyorum. Valorant denemedim ama BF42 oynuyorum FPS olarak 128 kişilik maçlarda 80-100 FPS arası dolanıyor Valorant oynamadığım için denemedim fan sesini kıyaslayamıyorum daha önce Gaming laptop kullanmadığım için ama beni rahatsız etmedi soğutma açısından da işlemci de GPU da 75'in üzerini görmedim. Ekran sizin alışkanlığınıza bağlı kullandığım masaüstü bilgisayarım da var onda 27 inch monitör olduğu için ikisi arasında geçişler fark ettiriyor ama ekranı küçük diye oyunlarda sorun yaşamadım açıkçası RDR BF42 Path of Exile Rocket League oynadım 27 inchten tek farkı büyüklük oldu benim için.
Teşekkür ediyorum hocam herşey için v19.3.6 olanını düşünüyorum ben de bir sorun çıkarsa bizi bilgilendirirseniz iyi olur.

Teşekkür ediyorum hocam her şey için v19.3.6 olanını düşünüyorum ben de bir sorun çıkarsa bizi bilgilendirirseniz iyi olur.

Rica ederim şu anlık bir sorun yok inşallah çıkmaz da sizin için de o model daha iyi olur Valorant oynadığınız için işlemci biraz daha iyi.

Rica ederim şu anlık bir sorun yok inşallah çıkmaz da sizin için de o model daha iyi olur Valorant oynadığınız için işlemci biraz daha iyi.
Evet hocam ama beni 15.6 inç olması korkutuyor biraz ya bu modele çok ısındım fakat ekranı 15.6 inç diye gidip victus alasım var. Bir de ekranı 25 ms imiş rekabetçi oyunları içi çok gibi.

Evet v19.2.5 kullanıyorum. Valorant denemedim ama BF42 oynuyorum FPS olarak 128 kişilik maçlarda 80-100 FPS arası dolanıyor Valorant oynamadığım için denemedim fan sesini kıyaslayamıyorum daha önce Gaming laptop kullanmadığım için ama beni rahatsız etmedi soğutma açısından da işlemci de GPU da 75'in üzerini görmedim. Ekran sizin alışkanlığınıza bağlı kullandığım masaüstü bilgisayarım da var onda 27 inch monitör olduğu için ikisi arasında geçişler fark ettiriyor ama ekranı küçük diye oyunlarda sorun yaşamadım açıkçası RDR BF42 Path of Exile Rocket League oynadım 27 inchten tek farkı büyüklük oldu benim için.
Ben de Abra v19.2.5 ile ilgileniyorum.

Tecrübenize istinaden danışıcam.

1- Laptop ağırlığı nasıl? Çantasıyla beraber şarj aletini de dahil ederseniz yük çok fazla oluyor mu?
2- Bu cihaz tongfang kasa diyorlar doğru mu? Yani o kesin bir veri mi?
3- rdr2 ya da bf oynarken fan sesi çok fazla oluyor mu?

Ben de Abra v19.2.5 ile ilgileniyorum.

Tecrübenize istinaden danışacağım.

1- laptop ağırlığı nasıl? Çantasıyla beraber şarj aletini de dahil ederseniz yük çok fazla oluyor mu?
2- bu cihaz tongfang kasa diyorlar doğru mu? Yani o kesin bir veri mi?
3- RDR2 ya da BF oynarken fan sesi çok fazla oluyor mu?

1-laptop ağırlığı fazla değil hatta beklediğimden daha hafif Gaming diye ben ağır bir şey bekliyordum evde eski ASUS bir laptop vardı ondan daha hafif.
2-kesin olarak tonfang kasa.
3-üstteki arkadaşa da söylediğim gibi fan sesi beni rahatsız etmedi çok da aşırı çalışmıyor zaten hele oyun oynarken hiç fark edilmiyor ama diğer rakiplerine kıyasla nasıl olduğunu bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı