Monster Abra A5 v19.3 laptop donuyor

Sevim Aksoy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 3 ay önce Monster Abra A5 V19.3 model laptop aldım. Yaklaşık 1 aydır ekranda ve touchpad de donma oluyor, birkaç saniye sonra düzeliyor. Bugün teknik desteği aradım İntel DSA ve GeForce Experience kurdurdu güncelleme yaptırdı. Bunları yaptıktan sonra da belli aralıklarla yine donma oldu ve parazit sesine benzer bir ses çıkarmaya başladı. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bence hiç uğraşmayın, iade edin. A7 v12.5.3 kullandım 3 ay, kullanmaya çalıştım diyelim. Tüm aksesuarları ile birlikte alın götürün iade edin. Bu çözülse bile başka sorun çıkacağına eminim. Parazit sesi evinizde topraklama yoksa olabilir, anakartta bir sıkıntı olabilir. Zaten Abra serisi genelde anakart sorunları ile bilinir.

Bence hiç uğraşmayın, iade edin. A7 v12.5.3 kullandım 3 ay, kullanmaya çalıştım diyelim. Tüm aksesuarları ile birlikte alın götürün iade edin. Bu çözülse bile başka sorun çıkacağına eminim. Parazit sesi evinizde topraklama yoksa olabilir, anakartta bir sıkıntı olabilir. Zaten Abra serisi genelde anakart sorunları ile bilinir.
Görüştüğüm teknik destek elemanı düzelmezse formatlayın, windows kaynaklı sorun olabilir dedi. Eski bilgisayarımda da ani donma ve kapanma sorunu oluyordu, sonunda tamamen bozuldu ve anakart arızası olduğunu öğrendik. Bunu aldığıma pişman oldum şimdiden

Görüştüğüm teknik destek elemanı düzelmezse formatlayın, Windows kaynaklı sorun olabilir dedi. Eski bilgisayarımda da ani donma ve kapanma sorunu oluyordu, sonunda tamamen bozuldu ve anakart arızası olduğunu öğrendik. Bunu aldığıma pişman oldum şimdiden.

İnanmayın onlara göre her şey Windows'la alakalı diyecekler ki yok Windows orijinal mi değil mi? Kanmayın bunların sözlerine de. Mümkünse dediğim gibi iade etmeniz, bunun mümkün olmayacağını söyleyecekler ama mahkemeye vereceğinizi söyleyin bir yerleri tutuşuyor bu sözü duyduklarında. Benim cihazımı değiştirmişlerdi, o da bozuktu sözde sıfırdı. İade ettim kurtuldum. Kimseye de o markayı önermiyorum.

Geçmiş olsun. En büyük hatalarda bana katılmışsınız. Bir an önce geri vermeye çalışın. Veremezseniz benim gibi lanetlenmiş olarak bu bilgisayara bağlı kalırsınız.

Forumdaki Monster fanlarına ithafen: Evet yahu bu Tongfang kasa alınır yalanır yutulur. :D Aynen kardeşim.

İnanmayın onlara göre her şey Windows'la alakalı diyecekler ki yok Windows orijinal mi değil mi? Kanmayın bunların sözlerine de. Mümkünse dediğim gibi iade etmeniz, bunun mümkün olmayacağını söyleyecekler ama mahkemeye vereceğinizi söyleyin bir yerleri tutuşuyor bu sözü duyduklarında. Benim cihazımı değiştirmişlerdi, o da bozuktu sözde sıfırdı. İade ettim kurtuldum. Kimseye de o markayı önermiyorum
Peki ücretin tamamını iade alabildiniz mi? 20k dan fazla para verdim ben bu cihaza, içim acıyor valla

Geçmiş olsun. En büyük hatalarda bana katılmışsınız. Bir an önce geri vermeye çalışın. Veremezseniz benim gibi lanetlenmiş olarak bu bilgisayara bağlı kalırsınız.

Forumdaki Monster fanlarına ithafen: Evet yahu bu Tongfang kasa alınır yalanır yutulur. :D Aynen kardeşim.
Vallahi benimki Tongfang kasa. Böyle kronik sorunları olan bir marka olduğunu bilseydim yanına yanaşmazdım

Vallahi benimki Tongfang kasa. Böyle kronik sorunları olan bir marka olduğunu bilseydim yanına yanaşmazdım
Ben Clevo kasa kullanıyorum ama forumda Tongfang öneriyorlar. Ben de diyorum ki "Tongfang da aynı şekilde sorun çıkarıyor." ama diyorlar ki "Hayır, boş konuşma. Tongfang iyi. Nadiren birkaç kötü cihaz çıkıyor diye markayı kötüleme. Clevo kullanıyorsan konuşma." ama işte... Görüyoruz sonuçlarını. Olan onlara olmuyor sonuçta o markayı alana oluyor her şekilde. En kısa sürede kurtulursun umarım.

Ben Clevo kasa kullanıyorum ama forumda Tongfang öneriyorlar. Ben de diyorum ki "Tongfang da aynı şekilde sorun çıkarıyor." ama diyorlar ki "Hayır, boş konuşma. Tongfang iyi. Nadiren birkaç kötü cihaz çıkıyor diye markayı kötüleme. Clevo kullanıyorsan konuşma." ama işte... Görüyoruz sonuçlarını. Olan onlara olmuyor sonuçta o markayı alana oluyor her şekilde. En kısa sürede kurtulursun umarım.
Teşekkür ederim yanıtlar için, faydalı oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı