Monster Abra a5 v2.1 stok durumu

Lütfen yanlış yönlendirme yapmayalım. Çok daha ucuz fiyata(öğrenci iseniz indirimi var.) Monster abra a5 v5.2.1 varken victor tercih etmeyiniz. 500 gb 5400rpm hdd bile victorun ne kadar kalitesiz ve yavaş bir hdd kullandığının göstergesidir. Monster hem fiyatı hemde ismiyle daha öndedir. Saygılar.
MONSTER® ABRA A5 V5.2.1 15.6"

Neye dayanarak victoru kötülediniz? Benim arkadaşım ben 3940 a victor aldım 6gb 970m var 256 renk verebilen klavyesi var arkadaş 4200 e 970m li monster aldı benden 2 ay sonra mı ne adamda sadece beyaz ışık var kasası bendeki clevo p170sm-a modelinden daha düşük bildiğim kadarıyla üstelik onun ekran kartı 3gb 970m victor da kapıdan garantiye bile gönderebiliyorsunuz.Bana victor para vermiyor satınca.Üstelik çok daha ucuz fiyata monster var demişsiniz ips ekran 15.6 inç victor modeli 3 milyar monster markasında 3400 o model 400 tl fark var benim attığım model 17.3 inç Victor o bütçeye 17.3 alabilmek varken 15.6 almasın. Monster yeni nesil işlemcilere geçmiş victorda geçer yakında beni ilgilendirmez arkadaşın ne alacağı ben fikir belirttim ürünü kullanmadan kulaktan dolma bilgilerle markayı kötülemeyin kendim 1 senedir victor kullanıyorum bana anlatmayın markayı lütfen.Monsterin iyi bir firma olması victoru kötü yapmaz.Donanımhaberde facebook da incelemesi var ürünlerin tercih arkadaşa kalmış

Victor g302 almayı düşünüyorum ama şüphelerim var aşırı ısınma olurmu yeni nesil oyunları oynarmiyim bozuk ürün gönderirler mi diye.

Neye dayanarak victoru kötülediniz? Benim arkadaşım ben 3940 a victor aldım 6gb 970m var 256 renk verebilen klavyesi var arkadaş 4200 e 970m li monster aldı benden 2 ay sonra mı ne adamda sadece beyaz ışık var kasası bendeki clevo p170sm-a modelinden daha düşük bildiğim kadarıyla üstelik onun ekran kartı 3gb 970m victor da kapıdan garantiye bile gönderebiliyorsunuz.Bana victor para vermiyor satınca.Üstelik çok daha ucuz fiyata monster var demişsiniz ips ekran 15.6 inç victor modeli 3 milyar monster markasında 3400 o model 400 tl fark var benim attığım model 17.3 inç Victor o bütçeye 17.3 alabilmek varken 15.6 almasın. Monster yeni nesil işlemcilere geçmiş victorda geçer yakında beni ilgilendirmez arkadaşın ne alacağı ben fikir belirttim ürünü kullanmadan kulaktan dolma bilgilerle markayı kötülemeyin kendim 1 senedir victor kullanıyorum bana anlatmayın markayı lütfen.Monsterin iyi bir firma olması victoru kötü yapmaz.Donanımhaberde facebook da incelemesi var ürünlerin tercih arkadaşa kalmış
Dostum mesajı yanlış anlamışsın. Victor ürünü ucuz yaparken hdd'den kısmış ve kalitesiz bir hdd koymuş dedim. İşlemci konusunda da geride dedim. Victor markasını filan da kötülediğim yok kendin bir şey uydurup burada laf salatalığı yapma lütfen. O modelin fiyatını hak etmediğini söyledim. Ha bu arada internet sitesin de 970m li notebook göremedim ben victor'un. Zaten arada ki fiyat farkı işlemciden kaynaklanan bir şey. Ben iki markayı da savunmuyorum ancak alınacaksa hala fiyat performans olarak monster tercih edilmesini tavsiye ederim. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı