Monster Abra A5 v20.4.2 mı ya da Excalibur mu alınmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaş hala ayni muhabbet yazik size ya, nerede en iyi demişim göster kanit ver diyorum alay etmeye devam ediyorsun. Tecrübelerimi aktarmak da mi suç :D?

Vallahi karşımda olsa arkadaşa montaj yaparım bir güzel de şimdi bizi banlayacaklar gereksiz mesajdan falan. Herkes klavye delikanlısı olmuş.

Neyse.

Bende teknisyenim bu arada. 😀
G870'i kasasının fan sesi harici sorunu olmadığından öneriyorlardı almıştım bende öyle. Ama anakart vs. Cort. Adamlar iç malzemeden kısmış soğutamıyor içindeki parçaları. MUX açınca laptop güç alıyor falan ama fanlar çıldırıyor. Şimdi ben bunu işimi görüyor diye öneremem ki? Casper kullananlarda bu hataya düşüyor. Ben G870 kullanmışım ısınma sorunu yaşamışım adam G770 diye geziyor. Hadi GTX belki ısınmıyordur hakkını da yemeyeyim ama Clevo kasadan uzak durmak lazım.

Casper'ın bana tek artısı 4060 Mobile alamayacak olmama rağmen almış olmam ve ghostingi az bir panele sahip olmasıydı. Diğer kısmından pek memnun değilim. Ha bir de alüminyum alışım kasa iyi.

Bilgisayar teknisyenliği yapıyorum. Teknik serviste çalışıyorum.

Kendi ellerimle 3 tane sıfır kutusundan çıkarıp aldığım G770'lerin hepsinde de aynı sorun vardı. Ekran kartı sürücüsü GeForce Experience üzerinden kurulmuyor. Kurulum esnasında mavi ekran veriyor. Tek çözüm Aygıt Yöneticisi'nden elle güncellemek. O zaman da sadece driver kurmuş oluyorsun, GeForce Experience yok. Doğru düzgün Control Center uygulaması bile yok. Sitesinde seri numarasını yazıyorsun ürün yok. Driver desteği yok. Daha sayayım mı? Gidip böyle çer çöpe para verecek kadar zekâ küpüysen, sana Casper'ınla mutluluklar dilerim.

Komik bir durum çünkü güleceğiz tabi ki.

@Ardawai Civatayı da ben patlatırım sana, sen böyle geniş geniş konuşacağına şu sorunları dür bük al eline çöz. Ondan sonra Casper'ı namusun gibi savunursun.

@Ardawai civatayı da ben patlatırım sana, sen böyle geniş geniş konuşacağına şu sorunları dür bük al eline çöz. Ondan sonra Casper'ına musun gibi savunursun.

G870 kullanıyorum 770 beni ilgilendirmiyor.

Excalibour g650 var elimde işlemcisi 200 mhz düşürülmüş ancak soğutma sağlayabiliyor. Yeni versiyonlarında aynı durum varmıdır bilemem ama bu kısma dikkat edilmeli

Arkadaşım medeni bir insan gibi tartışmanı öneriyorum sana, çocukça davranma ben bu çöp markayi savunmadim tecrübelerimi aktardim, bu sonuçla da önerdim önerdim diye firmanin köpeği ilan ediyorsunuz beni gerçekten yaziklar olsun insanin değeri kullandiği malla ölçülemez saçmaliyorsunuz şuanda.

Bende teknisyenim bu arada. 😀
G870'i kasasının fan sesi harici sorunu olmadığından öneriyorlardı almıştım bende öyle. Ama anakart vs. cort. Adamlar iç malzemeden kısmış soğutamıyor içindeki parçaları. MUX açınca laptop güç alıyor falan ama fanlar çıldırıyor. Şimdi ben bunu işimi görüyor diye öneremem ki ? Casper kullananlarda bu hataya düşüyor. Ben G870 kullanmışım ısınma sorunu yaşamışım adam G770 diye geziyor. Hadi gtx belki ısınmıyordur hakkını da yemeyeyim ama clevo kasadan uzak durmak lazım.
Yani dediğim gibi driver desteği yok, sitesinden seri no yazıyorsun ürün bulunamadı diyor, driver buluyorsun kabul etmiyor, soğutma derdi ayrı, kasası ayrı, BIOS'u ayrı, Control Center'ı bambaşka bir şey. Yazık günah cidden verilen paralara.

Çalıştığım dükkan aynı zamanda teknomarket, eleman Monster Tulpar T7 almış boşta 100 dereceye dayanıyor sıcaklık, soğutucu alacağım diyor bana. Bu mu yani alınacak laptop Allah aşkına? Bir de gidip elden taksitle alıyorlar ederinden çok daha fazlası+vade farkıyla birlikte 2 laptop parası ödeyenler var. Ben anlamıyorum bu insanları gerçekten. Şaka gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı