Monster Abra A5 v20.4.2 mı ya da Excalibur mu alınmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3 yıldır G770 kullanıyorum zamanında 9.2k TL fiyata almıştım, işimi görüyor o zamanlar en ucuzu buydu, son zamanlarda fanından acayip sesler gelse de yine soğutması vs fena değil, istediğim her oyunu oynuyorum. Hani o kadar kullanmışım tecrübelerim var öneremez miyim :D? Anca gülüyorsunuz zaten .d.
G770 modeli Casper'dan değil Clevo kasadan da patlıyor. Yani size iyi ürün gelmesine şükür etmek harici pek yapabileceğiniz bir şey yok bu forumda. Clevo kasanın kendisi kötü üne sahip + Casper diyorsun. Casper öneren 1 eleman yok forumda. Adam G870'in kasası fan sesi harici sorunu yok deyip ana kart vs. kötü olduğunu bildiğinden G870 önermiyor ki bence Casper'ın en iyi modeli G870 sen G770 diye geziyorsun, Allah sabır versin herkese.

Ben farkındaysan sadece önermişim diğer arkadaş gibi savunmamışım ve ne olduğunu da söyledim ama kullandığım marka yüzünden aşağılamaya kalkışman, ikinci sinif vatandaş gibi davranman, alay etmen falan yani hoş değil.
Kullananlara lafım yok ama kullanan adam bu en iyisi bunu alın bu kötü laptop değil marka çok iyi susun falan diyor

Bilgisayar teknisyenliği yapıyorum. Teknik serviste çalışıyorum.

Kendi ellerimle 3 tane sıfır kutusundan çıkarıp aldığım G770'lerin hepsinde de aynı sorun vardı. Ekran kartı sürücüsü GeForce Experience üzerinden kurulmuyor. Kurulum esnasında mavi ekran veriyor. Tek çözüm Aygıt Yöneticisi'nden elle güncellemek. O zaman da sadece driver kurmuş oluyorsun, GeForce Experience yok. Doğru düzgün Control Center uygulaması bile yok. Sitesinde seri numarasını yazıyorsun ürün yok. Driver desteği yok. Daha sayayım mı? Gidip böyle çer çöpe para verecek kadar zekâ küpüysen, sana Casper'ınla mutluluklar dilerim.

Komik bir durum çünkü güleceğiz tabi ki.
Bu zamana kadar bahsettiğin sorunları yaşamadım yaşayan için de diyecek bir şeyim yok umrumda da değil, ağlasin dursunlar .d ben aldiğim hizmete bakarım verdiğim paranin hakkini verdi ya o yeter servisi haric servisi rezalet evet.

Bu zamana kadar bahsettiğin sorunları yaşamadım yaşayan için de diyecek bir şeyim yok umrumda da değil, ağlasin dursunlar .d ben aldiğim hizmete bakarım verdiğim paranin hakkini verdi ya o yeter servisi haric servisi rezalet evet.
Savunmuyorum diyor bir de ahahahaha şaka gibiler ya casperdamı çalışıyorsunuz yoksa

i5 6500 Beyfendi sizinle iletişim kurmam için düşmem gerekiyor.

Savunmuyorum diyor bir de ahahahaha şaka gibiler ya casperdamı çalışıyorsunuz yoksa
Nerede savunmuşum göster bakalım para verdiğim ürün bana 3 yıl hizmet etmiş hala sa ediyor ne diyeyim :D? Aynen kullandiğim ürün hakkinda tecrübelerimi aktarmak casperdan para almam demek bu kafayla devam edin. İşte bu yüzden tartişmalara girmeye çekiniyorum hemen casper çalişani casperdan para alan paragöz ilan ediliyorum. Aynen kardeşim beş para etmez bir firmadaki paraya ihtiyacim vardi zaten. Haklisin sen de popüler kültür kölesi olmak lakim bazen yoksa linç yersin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı