Monster Abra A5 V4.1.1 vs Gigabyte 990FXA-UD3 sistem

ismaileken

Kilopat
Daha fazla  
Laptop özellikleri :
Intel® Core™ i7 4720 HQ
4 GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX960M 128-Bit
8GB 1600MHz RAM

Biraz araştırdım. Sonuç olarak İntel'in daha yeni mimarisi olduğunu ve GTX960M ile R9 380'in aşağı yukarı sanki aynı performansı verdiğini gördüm. (Yanılıyor olabilirim)

Size sorum: 990FX-UD3 sistemi satıp bu laptop'u alsam aman aman bir performans kaybı yaşar mıyım? Yoksa hiçbir kayıp yaşamaz mıyım ya da daha iyi mi olur ? Masaüstünün performansı her zaman daha iyidir geyiklerini bir kenara bırakarak cevap verirseniz sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 380 ile GTX 960M aynı performansta değil. R9 380 daha performanslıdır. Laptop ekran kartları ile masaüstü kartları performans olarak aynı değiller. Bu yeni yeni GTX 1000 serisi ile iki platform arasında ekran kartı performansları aynı hizaya geldi. Laptop almanı önermiyorum, GTX 960M artık eskidi ve yerini GTX 1000 serisine bıraktı. Masaüstü sistemin de istediğin anda değişiklik yapabilecekken laptopta bunu yapamazsın. Yapsan da çok zor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı