Monster Abra A5 v5.3 nasıldır ?

Monster'ın teknik desteğine bizzat buradan kefilim. Gerek satış öncesi gerekse satış sonrası ki satış sonrası daha önemli, aklında en ufak soru işareti dahi kalmasın. Elinde ki para ile maximum fiyat/performans olaylarına benden çok daha deneyimli arkadaşlar yardımcı olacaktır. Teknik konudur çok fazla konusacak kadar bilgim yok. Müşteri memnuniyeti konusunda tekrar diyorum için rahat olsun.

O kadar ssd gerekli değil zaten 970m li bir tulpar al kesinlikle teknik ekibi çok iyi ve ilgili anlamadığım bir şey olduğunda mesaj atarım hemen ararlar bilgi verirler, soğutması da çok iyi.

Kardeşim 970mli t7 v3.3 alacağım. Monster nasil ısınma olayları filan nasıl? Teknik desteklerininde iyi olduğunu duydum.

Kardeşim sana şöyle söyleyeyim 6700hq benim işlemci arkadaşın işlemcide yine monster 4700hq benim işlemci ondan 10 derece daha seri çalışıyor ısınma sorunu kesinlikle yok bir de ben ben monster dan önce lenovo y500 kullandım o aşırı ısınıyordu 90 derecelerde bu 70 geçmiyor işlemci.

O kadar ssd gerekli değil zaten 970m li bir tulpar al kesinlikle teknik ekibi çok iyi ve ilgili anlamadığım bir şey olduğunda mesaj atarım hemen ararlar bilgi verirler, soğutması da çok iyi.

Kardeşim sana şöyle söyleyeyim 6700hq benim işlemci arkadaşın işlemcide yine monster 4700hq benim işlemci ondan 10 derece daha seri çalışıyor ısınma sorunu kesinlikle yok bir de ben ben monster dan önce lenovo y500 kullandım o aşırı ısınıyordu 90 derecelerde bu 70 geçmiyor işlemci.
Studio_20160212_232259.png

SSD kısmında azlatmaya gidebilirim veya freedos alabilirim ama tulpar t5 böyle güzel oldu bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı