Monster ABRA A5 v6.1 için SSD önerisi

HDD'yi çıkarmak istemiyorsan M.2 kullanacaksın. Eğer cihazında M.2 yoksa optik sürücüyü çıkarıp oraya takarsın.

Yine de dediğim gibi karar sende, tavsiyemi verdim sana. Corsair MP500 al kafan rahat etsin.

HDD'yi çıkarmak istemiyorsan M.2 kullanacaksın. Eğer cihazında M.2 yoksa optik sürücüyü çıkarıp oraya takarsın.

Yine de dediğim gibi karar sende, tavsiyemi verdim sana. Corsair MP500 al kafan rahat etsin.

Optik sürücü yok hocam. Diğer soruma cevap alamadım cevaplayabilir misin? SATA 3 M2 SSD ve M2 SSD arasında ne gibi bir fark var ? Senin dediğinle aynı mı oluyor anlamadım. SATA 3 alma dedin ama bazı M2 SSD'lerde SATA 3 M2 yazıyor.

Konuyu fazla uzatma kardeşim al M.2 kafan rahat etsin. Şu SATA 3 falan eski nesil bağlantı birimi oldu, sadece HDD için bir yararı var. Sana F/P olarak en uygun SSD'yi önerdim çok tuzlu diyorsun. O zaman git 150-200 TL'ye dandik bir tane SSD al kullan.

Karışmıyorum daha, çekiliyorum aradan. Hep aynı soruları sorup duruyorsun bende cevap veriyorum başka bir şey söylüyorsun.

Konuyu fazla uzatma kardeşim al M.2 kafan rahat etsin. Şu SATA 3 falan eski nesil bağlantı birimi oldu, sadece HDD için bir yararı var. Sana F/P olarak en uygun SSD'yi önerdim çok tuzlu diyorsun. O zaman git 150-200 TL'ye dandik bir tane SSD al kullan.

Karışmıyorum daha, çekiliyorum aradan. Hep aynı soruları sorup duruyorsun bende cevap veriyorum başka bir şey söylüyorsun.

Cevap vermek zorunda değilsin. Konuyu uzatmıyorum öğrenmeye çalışıyorum. Rahatsızsan yardımcı olmazsın bu kadar basit veya yukarıda takibi bırak dersin.
@MBirhanM Adam haklı M2 al kafan rahat etsin yalnız attığın M2 farklı haberin olsun.Anakartında MP500'ün uçları gibi M2 slotu olmak zorunda.Senin alacağın M2 SSD olacak SATA 3 M2 değil

Teşekkür ederim hocam net bilgi verdiğin için. Şimdi anladım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı