Monster Abra A5 v6.2.1 Notbook Önerisi

MehmetErdogan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar. Monster alacağım. Ben Abra A5 v6.2.1 almayı düsünüyorum. Sizden tavsiye bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Giriş seviyesinde bir oyuncu dizüstü bilgisayarı. 15.3" ekran boyutu IPS LED panel var. 240 GB SSD ve 1 TB HDD'si var. Sound Blaster ses sistemini kullanıyor ve gayet kaliteli. Alışık olduğumuz intel core i7-6700hq var ve turbo ile 3.5 GHz hızına ulaşabiliyor. Ağırlığı ise sadece 2.1 KG. Ekran Kartının oyun performansı günümüz oyunlarını minimum ayarlarda, geçtiğimiz oyunları ise 1080p'de oynayabiliyorsunuz.

Giriş seviyesinde bir oyuncu dizüstü bilgisayarı. 15.3" ekran boyutu IPS LED panel var. 240 GB SSD ve 1 TB HDD'si var. Sound Blaster ses sistemini kullanıyor ve gayet kaliteli. Alışık olduğumuz intel core i7-6700hq var ve turbo ile 3.5 GHz hızına ulaşabiliyor. Ağırlığı ise sadece 2.1 KG. Ekran Kartının oyun performansı günümüz oyunlarını minimum ayarlarda, geçtiğimiz oyunları ise 1080p'de oynayabiliyorsunuz.
Biraz reklam yapıyorsun gibi geldi 2 adet 2 watlık hoparlörü var seslerde derinlik hissini yeterince vermiyor üstelik GTX 950M için i5 6300 HQ gayet yeterli i7 fiyat artırıyor.

Biraz reklam yapıyorsun gibi geldi 2 adet 2 watlık hoparlörü var seslerde derinlik hissini yeterince vermiyor üstelik GTX 950M için i5 6300 HQ gayet yeterli i7 fiyat artırıyor.
Reklam yapmıyorum. Arkadaş monster almayı düşünüyormuş. Bende notebook hakkında bilgi verdim. MSI ve ASUS markaları elbette iyidir ama fazla kalite= fazla fiyat demektir. MSI bu fiyattaki notebooklarında SSD yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı