Abra A5 V6.2.1 15.6 nasıldır?

Vinsinity

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Yazılım
Merhaba arkadaşlar,

Sürekli mobil olduğum için ve oyunları açıp videoları da her an editlemem gerektiği için bir laptop almam gerekiyor artık. En uygun bu bilgisayarı buldum kendime göre performans açısından nasıldır önerileriniz var mıdır?

Tekrar merhaba arkadaşlar,

Araştırmalarıma göre Monster ne kadar yerli malı diyip sahip çıkmaya çalışsak da aşırı sorunlu ve ilgisiz olduğunu öğrendim. Bundan dolayı diğer gaming laptoplara yönelmeye başladım ve bu fiyatlarda MSI GL62 6QD-079XTR modeli dikkatimi çekti fakat bu bilgisayarda tek sorunum ekran kartı güncel güçlü bir ekran kartı olsa da DDR3 bir ekran kartı ve SSD yok içeriğinde. Kasayı açıp kendim SSD takmak istersem garanti dışı kalıyor. Aldıktan sonra serviste kendi SSD mi taktırabilir miyim? Biliyorsunuz ki servisler 100 TL değerindeki ürünlere "Biz yetkili servisiz" diyip 300-400 TL civarında fiyatlar çekiyor.

@Yusuf Ensar Ertan

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı