Monster abra A5 v8.1 965M Oyuncu Laptop

Ozan Tufan

Hectopat
Daha fazla  
Monster 965m'li sürüm çıkarmış, 1060'lı notebookların pahalı olması bu modeli cazip kılabilir diye düşündüm. Şahsen benim çok hoşuma gitti, yeni bir notebook almak istiyordum ve de yeni nesil ekran kartlı bir bilgisayar olsun diyordum ama fiyatlar çok pahalı malum, bugün bu modeli gördüm 1060'a bütçesi yetmeyenler için güzel bir seçenek olabilir.

Abra A5 V8.1 15.6" Oyun Bilgisayarı

Çok seyehat eden biri olmadıkça Laptop almak bana nedense hiç mantıklı gelmiyor 3900tl'ye GTX 1070'li bir bilgisayar toplayıp kral gibi oyun oynarsın fakat laptop olarak almak isteyince ise 965M oluyor.

Çok seyehat eden biri olmadıkça Laptop almak bana nedense hiç mantıklı gelmiyor 3900tl'ye GTX 1070'li bir bilgisayar toplayıp kral gibi oyun oynarsın fakat laptop olarak almak isteyince ise 965M oluyor.
Doğru söylüyorsun masaüstü sistemle daha verimli oluyor ama laptop un hazzı farklı alacaksın kucağına gireceksin yatağa oh ya da uzanacaksın yatağa bu rahatlık masaüstünde ne gezer :)

Doğru söylüyorsun masaüstü sistemle daha verimli oluyor ama laptop un hazzı farklı alacaksın kucağına gireceksin yatağa oh ya da uzanacaksın yatağa bu rahatlık masaüstünde ne gezer :)
Orası doğru fakat yıllardır laptop kullanan biri olarak söylüyorum bir süre sonra uzanarak kullanmak değil de masada kullanmak istiyor insan eğer oynadığınız oyun düzgün konsantre gerektiriyorsa uzanarak oynamak bir dezavantaj.

Orası doğru fakat yıllardır laptop kullanan biri olarak söylüyorum bir süre sonra uzanarak kullanmak değil de masada kullanmak istiyor insan eğer oynadığınız oyun düzgün konsantre gerektiriyorsa uzanarak oynamak bir dezavantaj.
Orası öyle işte kablo yok bir şey yok hafif falan kullanışlı yani sadece taşıma maksatlı değil eğer tam gamer san masaüstü daha iyi tabi :)

Gtx 10xx serisi çıkmışken bunu bu zamanda çıkarmak garip geldi. Geç oldu sanki.
Ama bir düşünce var aklımda.

Gtx 970 modellerini bu fiyata indirselerde bunu çıkarmasalardı daha iyiydi sanki.

Benim en performanslı anlarım masaüstü oturma pozisyonudur hep. Arkadaş ben eski kafayım. Oyun oynayacaksan masaüstü kullanacaksın. :D Hala en verimlisi budur. :D

Fakat ilgi alanlarınıza da saygı duyuyorum tabii ki.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı