Monster Abra A5 v9.2.3 vida kafası yuvarlak bir hal aldı

buraqbyk

Femtopat
Daha fazla  
Monster Abra A5 v9.2.3 model PC'min temizliğini yapmak için açmaya çalışıyordum, bir vidayı çok sıkmışlar ve açmaya çalışırken vidanın kafasını bozdum yani şekli yıldızdan yuvarlak bir hal aldı. Nasıl açabilirim? Fotolardan biri normal hali biri bozulmuş hali.

image.jpg

image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Abra A5 v9.2.3 model PC'min temizliğini yapmak için açmaya çalışıyordum, bir vidayı çok sıkmışlar ve açmaya çalışırken vidanın kafasını bozdum yani şekli yıldızdan yuvarlak bir hal aldı. Nasıl açabilirim? Fotolardan biri normal hali biri bozulmuş hali.

Eki Görüntüle 1011388

Eki Görüntüle 1011389

Hocam Tor'na ile düzeltebilirler belki. Benim HDD vidası olmuştu 2 saat abartısız uğraştım tornavida ile şekil verdim düzeldi.
Hocam Tor'na ile düzeltebilirler belki benim HDD vidası olmuştu 2 saat abartısız uğraştım Tor'na vida ile şekil verdim düzeldi.

Edit: Buradan bakın @gods of 999 dediği gibi hatta link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1011388

Eki Görüntüle 1011389
Bu arada foruma hoş geldiniz :).

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim ince uçlu karga burun pense ile vidanın kafasından tutup çevireceksin öyle çıkartırsın yoksa daha kötü yaparsın kurcalama. Lastik vs işe yaramıyor bu sert vidalarda. Dediğimi dene.

Lehim ile tornavidanı üstüne lehimle öyle sök ben yapıyorum sorun olmuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı