Monster Abra A7 FPS yüksek ama akıcı değil

halilyılmaz38

Hectopat
Abra A7 V12 serisi kullanıyorum. Donanımım gayet yeterli. Driverlarım güncel DDU kullanarak kuruyorum. Fakat Rainbow Six seigede çok yüksek ayarlarda 90-130 FPS arası ve 65 ping seviyesinde oynarken FPS sanki düşük gibi hissettiriyor. Akıcı değil. İşlemci sıcaklğı 88 ekran kartı sıcaklıgı 80 civarında. Forza 4 Valorant ETS 2 MP de nadir de olsa arada oluyor. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Abra A7 V12 serisi kullanıyorum. Donanımım gayet yeterli. Driverlarım güncel DDU kullanarak kuruyorum. Fakat Rainbow Six seigede çok yüksek ayarlarda 90-130 FPS arası ve 65 ping seviyesinde oynarken FPS sanki düşük gibi hissettiriyor. Akıcı değil. İşlemci sıcaklğı 88 ekran kartı sıcaklıgı 80 civarında. Forza 4 Valorant ETS 2 MP de nadir de olsa arada oluyor. Çözümü nedir?
Bilgisayarını dengeli performansa almayı dener misin? Bu sıcaklıklardan kaynaklandığını düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    341,6 KB · Görüntüleme: 53
hep öyle kullanıyorum hocam

hocam sanırım sorunun sebebını buldum ekranı 120hz değil 120.003 olarak gösteriyor
Onunla alakalı olmadığına eminim. Benim ekranda 60,06 hertz. Başka bir sebebi olmalı. Diğer arkadaşlar yardımcı olur diye umuyorum.

Geri
Yukarı