Monster Abra A7 Ne Kadar Eder?

selosben

Kilopat
Laptopumu 2016 yazında aldım ve garantisi geçen sene bitti. Hiçbir sıkıntısı yoktur ne donanımsal ne yazılımsal olarak. Kullanmanın getirdiği ufak çizikler var ama hiçbir şekilde önemli değiller.
Özellikleri; 8 GB 2133 MHz RAM, NVIDIA GTX 950M 2 GB ekran kartı, 1 TB 7200 RPM depolama, i7 6700HQ işlemci yanında kullandığım soğutucuyu da vereceğim hediye olarak. Yeni sistem alacağım bu yüzden satmayı düşünüyorum en geç 1-2 haftaya satmayı düşünüyorum çok geç kalmak istemiyorum yaz bitecek neredeyse. Ben hemen satmak için 2400 TL'den satışa sunmayı düşünüyorum. Sizce kaçtan başlatmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahibinden.com gibi sitelerde benzer ürünlerin fiyatları üzerinden değerlendirme yapman iyi olur.
4500 TL gibi fiyatlara makinayı kağıt ağırlığı olarak saklarsın evde.

Son düzenleme:
Sahibinden.com gibi sitelerde benzer ürünlerin fiyatları üzerinden değerlendirme yapman iyi olur.
4500 TL gibi fiyatlara makinayı kağıt ağırlığı olarak saklarsın evde.
Biraz baktım aynı modeli 3600 koyan da var 2800'ede ama en düşük 2700 falan koyulmuş sanırım satılmazsa 5 gün falan artık düşürürüm fiyatını

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı