Monster ABRA A7 V1.1 Alınır Mı?

Monster kargo çok uzun sürüyor diyorlar. Doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dün 15:30 gibi ödemeyi yaptım 15 dakika sonra onaylandı. Özelleştirmede yaptım şuanda halen hazırlanıyor yazıyor sitede bakalım ne kadar sürecek.

@MertDemir Hocam başka forumdan arkadaşlarla aynı anda sipariş vermiştik fakat sitede ''Hazırlanıyor'' yazıyordu.

Arkadaşlar aramış, kargoya verdiklerini fakat siteye işlenmediğini belirtmişler. Bilgin olsun her şey yolunda gibi bakalım ne zaman elimizde olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
@MertDemir Hocam başka forumdan arkadaşlarla aynı anda sipariş vermiştik fakat sitede ''Hazırlanıyor'' yazıyordu.

Arkadaşlar aramış, kargoya verdiklerini fakat siteye işlenmediğini belirtmişler. Bilgin olsun her şey yolunda gibi bakalım ne zaman elimizde olacak.

Hocam laptop hakkındaki görüşlerinizi paylaşır mısınız lütfen?

Hocam laptop hakkındaki görüşlerinizi paylaşır mısınız lütfen?

Merhabalar, kusura bakmayın 1 günlük cezam vardı yazamadım.

Öncelikle siparişimi vermemde ve özelleştirmemde yetkililerin yardımını gerçekten gördüm, en azından karşınızda anında muhattap olabileceğiniz insanların olması size güven veriyor.

30 Haziran saat 15:20 de sipariş işlemim tamamlandı ödemem onaylandı ve 2 Temmuzda elime geçti. Kasa kalitesi evet bir Asus değil ama öyle dokunsan kırılacak bir yapısıda yok. Hemen Windows kurulumunu yaptım yaklaşık 5 dakika sürdü. Daha sonra Metro ve Sniper Elite 3 kurdum şuanda sorunsuz oynamaktayım. Ses kalitesi pek iyi sayılmaz gerçekten fakat ben harici bir hoparlör kullandığım için pek fark etmedi.

Soğutma konusunda ise ben şahsen gayet başarılı buldum. 3 Saat hight ayarlarda Metro oynadım işlemci 80 derece ekran kartı 84 derece oldu.

Turbo fanı açtığımda ise 5 dakikada yaklaşık 6 derece kadar soğudu.

Genel olarak memnun kaldım ve tavsiye ediyorum.

Bir oyun laptopunun işlemcisi 75 dereceyi geçmemelidir bence. 90 derece görenlerin laptopu oyun laptopu değil. Toshiba, HP, Casper gibi markalar. Bakın benim laptopum Toshiba. Az önce oyundan çıktıktan sonra değerlere baktığımda ekran kartını 90 derece, işlemciyi 85 derece gördüm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı