Monster Abra A7 v12.4 Alınır mı?

Oyun için alacaksınız 15.6 inch küçük gelebilir. 17, 3 inch daha iyi. 15.6 inch olan daha iyi taşınabilir 17.3 inch taşınması biraz sıkıntı olabilir boyut açısından.

Oyun için alacaksınız 15.6 inch küçük gelebilir. 17, 3 inch daha iyi. 15.6 inch olan daha iyi taşınabilir 17.3 inch taşınması biraz sıkıntı olabilir boyut açısından.
17.3 inch ekrandan çok fazla boyut sağlamazken kasa açısından pek önermiyorum. Zaten gösterdiği bilgisayardan kat kat iyi attığım bilgisayar.

İşlemci çok fark eder mi ikisi arasında? rami sonradan yükseltebilirim çünkü ve ekranın büyük olmasını isterim.
Bakın benim attığım model sizinkinden her konuda daha iyi. Sadece sizinkinin boyutu biraz daha büyük. 17.3 inch önermem, fazla hantal kalır ve aşırı büyük bir ekran da değil zaten. İleride yükseltme yapacağınız paraya monitör alırsınız daha iyi. Kesinlikle A5 V15.7.4 modelini alın.

Merhaba, 9000 civarı bütçem var.

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a7-v12-4/ bu linkteki bilgisayarı buldum. Ekranın 120hz ve üstü olması benim için önemli. Bu cihazın ekranı 144 hz fakat ms değerleri hakkında bir şey bulamadım. Sizce alınır mı? Daha iyi öneriniz varsa bekliyorum.
Bence bakmış olduğunuz bu model güzel bir model ancak yine de sizin için ekran boyutu çok önemli bir konu değil ise @mstrikeout önerdiği model daha performanslı duruyor. İşlemcilerin özellik karşılaştırmasına da aşağıdaki link üzerinden bakabilirsiniz. Her iki modelin işlemcisi de 10. Nesil i5.

Geri
Yukarı