Monster Abra A7 v12.4 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
8000tl

Abdullah4670

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle lütfen sadece kullananlar söylesin. Forumlarda baktım %50 öneriyor %50 önermiyor. ısınma var diyorlar ama bu modele Monster Notebook YouTube hesabında baktığımda serin çalışıyor. Ön yargı olmadan yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle lütfen sadece kullananlar söylesin forumlarda baktım %50 öneriyor %50 önermiyor ısınma var diyorlar ama bu modelin Monster Notebook YouTube hesabında baktığımda serin çalışıyor ön yargı olmadan yazarsanız sevinirim.

Isınma sorunlu bir model. Monster'ın kendi teslerinde ve büyük kanalların testlerine bakmayın yalan hepsi.

Parçası kalitesizdir. Plastik olduğu için menteşe kırılması çok yaşanıyor. Garantisi bile olmasa ücretsiz değişim yapıyorlar. Fakat onunla uğraşmak sıkıntı. Isınma sorunuda var zaten.

Parçası kalitesizdir. Plastik olduğu için menteşe kırılması çok yaşanıyor. Garantisi bile olmasa ücretsiz değişim yapıyorlar. Fakat onunla uğraşmak sıkıntı. Isınma sorunuda var zaten.
Evet zaten kuzenimde anında değişim yapmışlardı. Bilgisayarı deneyim ettiniz mi ?
Çok değil. Taş çatlasın 5-10FPS ama ne de olsa 8K veya daha fazla paraları tam güç çalıştırmamak için vermiyoruz.
Tamam.

Nasıl yalan söyleyebiliyorlar laptop aynı laptop değil mi?

Bu arada şunu fark ettim Monster konusu açanların yarısı hatta daha fazlası böyle ne dersen de her türlü Monster'ı savunmakla diretiyorlar. Monster'ı savunan başka birisi gelince sadece ona soru soruyorlar. Öbürlerini takmıyorlar. Yani sadece bir bilgi vereyim dedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı