Monster Abra A7 V12.5 alınır mı?

Alınır 1K daha koyup Abra A5 V17, 2 alırsan seni bayağı götürür

16 k da bayağı sıkar insanı
Monster marka hiçbir ürün alınmaz. Alınmaz demek çok kesin bir cevap olmuş alınır tabii isteyen alır fakat baş ağrısı garantisi yanında verilir.
Monster tulpar t5 v18.1 kullanıyorum şuan ama bayadır kullandığım içinde gtx işlemcisini düşük bulduğumdan deiştiriyorum ben hiçbir sıkıntı bulamadım tulpar da o biraz şans meselesi çok iyi de olabilir çok kötü de

Son düzenleme:
16 k da bayağı sıkar insanı.

Monster Tulpar T5 v18.1 kullanıyorum şu an ama bayağıdır kullandığım içinde GTX işlemcisini düşük bulduğumdan deiştiriyorum ben hiçbir sıkıntı bulamadım Tulpar da o biraz şans meselesi çok iyi de olabilir çok kötü de.

Ben geçen sene çok araştırdım ASUS ROG STRIX serisi ve Monster'ın ürünleri arasında gidip geldim fakat kullanıcı yorumları Monster'ın çok kötüydü o yüzden ASUS almaya karar verdim. Siz Monster'dan memnun olan ilk kişisiniz benim gördüğüm. İşi şansa bırakmamak lazım çok para veriyoruz sonuçta. Sizin adınıza sevindim.

Monster marka hiçbir ürün alınmaz. Alınmaz demek çok kesin bir cevap olmuş alınır tabii isteyen alır fakat baş ağrısı garantisi yanında verilir.
Yanılıyorsun. Tulpar serisi, Abra V18 ve 13 serisi alınır diğerlerini sakın alma. Bu da alınmaz çünkü Clevo kasa.
Ben geçen sene çok araştırdım ASUS ROG STRIX serisi ve Monster'ın ürünleri arasında gidip geldim fakat kullanıcı yorumları Monster'ın çok kötüydü o yüzden ASUS almaya karar verdim. Siz Monster'dan memnun olan ilk kişisiniz benim gördüğüm. İşi şansa bırakmamak lazım çok para veriyoruz sonuçta. Sizin adınıza sevindim.
V18 serisi fiyatının en iyisi ve üst düzey TongFang kasa kullanıyor.

Clevo kasa Neden alınmaz bir sürü özelliği güzel amaç ne ?
Çok ısınır tam performans alamazsın. TongFang daha iyi. Kasa kalitesi berbat. Ayrıca aldıktan sonra sorun yaşayıp burada konu açarsan "sana alma dedik o kadar" denilerek linçlenirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı