Monster Abra A7 v13.2.7 alınır mı?

Bütçe
20000 TL

insankullanıcı

Centipat
Daha fazla  
Abra serisinin en dandik kasası, içine 3050 Ti koyup 20k fiyat çekmişler 😂 alınmaz.

3050 Ti 4 GB VRAM'i olmasa güzel kart aslında. Ultra takıntısı yoksa iş görür ben alırken 15-16k idi 3050 Ti'lar uçmuş fiyatlar.

Alınmaz buna bak:

Üstat konudan biraz bağımsız ama 5600h ve 3050 Ti(85W) kaç sene idare eder sence AAA oyunlarda medium/high civarında. Attığın laptop fiyatına göre çok iyi. Elimdeki Ideapad Gaming3'ü 2.elden okutup üstüne para koyup alsam mı diye düşünmüyor değilim :D

Alınmaz buna bak:

Bende onu görmüştüm sadece Batman'da stok varmış Vatan'daki hiçbir laptop yakınımdaki mağazalarda yok o yüzden MediaMarkt veya Teknosa'dan olsun dedim.

3050 Ti 4 GB VRAM'i olmasa güzel kart aslında. Ultra takıntısı yoksa iş görür ben alırken 15-16k idi 3050 Ti'lar uçmuş fiyatlar.

Üstat konudan biraz bağımsız ama 5600h ve 3050 Ti(85W) kaç sene idare eder sence AAA oyunlarda medium/high civarında. Attığın laptop fiyatına göre çok iyi. Elimdeki Ideapad Gaming3'ü 2.elden okutup üstüne para koyup alsam mı diye düşünmüyor değilim :D

3 sene falan gider.

Alınmaz buna bak:
Hocam buna 8gb ram takılıyor mu? Takılırsa alınır mi sence bu fiyata göre cok iyi geldi alayım mı beni 4yil götürür mü? Mühendislik ağırlıklı programlar için kullanacağım (autocad,solidwork,phyton,matlab v.s) oyunda oynarım arada.

Hocam buna 8 GB RAM takılıyor mu? Takılırsa alınır mı? Sence bu fiyata göre cok iyi geldi alayım mı beni 4yil götürür mü? Mühendislik ağırlıklı programlar için kullanacağım (AutoCAD, solidwork, Python, Matlab vs) oyunda oynarım arada.

Takılır ve 4 yıl götürür.

Bende onu görmüştüm sadece Batman'da stok varmış Vatan'daki hiçbir laptop yakınımdaki mağazalarda yok o yüzden MediaMarkt veya Teknosa'dan olsun dedim.

Buna da bakabilirsin:

Takılır ve 4 yıl götürür.

Buna da bakabilirsin:

Vatan'daki hiçbir laptop yakınımdaki mağazalarda yok diyorum sen yine Vatan'dan laptop öneriyorsun.

Vatan'daki hiçbir laptop yakınımdaki mağazalarda yok diyorum sen yine Vatan'dan laptop öneriyorsun.

Tamam sakin ol ben sadece 3060'lı modele yakın değilsin sandım.
Buna bak o zaman:

Yeni konular

Geri
Yukarı