Monster ABRA A7 V3.1 BIOS güncelleme

kreme55de

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayara format atmak için hangi işletim sistemini kuracağıma dair bilgi almıştım bu linki atmışlardı:

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal

İndirdim format atacağım... yalnız videoyu izledim çok güzel, anlamadığım yerler oldu mesela ''BİOS güncelleme'' gibi. Ben bu güncellemeyi nereden bulacağım ? Velev ki bulamadım ne gibi farklar olur yapmazsak çok bir şey fark eder mi ?

Bir de bu UEFI BİOS Monster Notebook'da yok diye biliyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.
Yani kısacası : Öyle dümdüz Formatı çakayım mı ben ? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazın modelini yazmadığın zaman BIOS güncellemesi bulamıyoruz. Yani cihazını tahmin etme gibi bir yeteneğiniz henüz gelişmedi :) Neyse ki eski konularına bakıp bulabiliyoruz...

BIOS güncellemesi üreticinin sitesinde mevcut. Ama girdiğimde ne görüyorum ? Sendeki cihaz için BIOS güncellemesi yok...

ABRAA7V3X Sürücü Sayfası

Format atmadan önce BIOS güncellemesi, eğer varsa yapılamsını tavsiye ettiğimiz bir şey. Yoksa doğrudan cihazı UEFI moduna alıp kurulum yapabilirsin. Cihazının UEFI desteği var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı