Monster Abra A7 V5.2 vs MSI GE60?

dondante

Hectopat
Daha fazla  
Kesinlikle msi derim ben abim 6 ay önce monster almıştı çok çabuk ısınıyor ve donmalar yaşanıyor ayrıca kasa kalitesi berbat msi ın laptopları ısınma sorununu en aza indirmek için kasası özel olarak tasarlanmıştır,monster dan uzak dur derim ben.

Ben de Monster kullanıyorum kasası gayet kaliteli, ısınma sorunu yok servisi kaliteli, 0 ölü piksel garantisi var. Ben Monster öneriyorum.

İmzamdaki modeli 2 ay önce aldım. Tabi ben özelleştirdim donanımı. Ancak gerek bilgisayarın performansından, gerek ısı değerlerinden, gerek servis, hizmet ve ilgilerinden çok memnun kaldım.

İmzamdaki modeli 2 ay önce aldım. Tabi ben özelleştirdim donanımı. Ancak gerek bilgisayarın performansından, gerek ısı değerlerinden, gerek servis, hizmet ve ilgilerinden çok memnun kaldım.
Zaten belli bir fiyattan sonra hayalkırıklığına uğrayacağın modeller çok azalıyor senin laptop şu an 4500 lira hem de özelleştirmeler olmadan ama sağol yine de o kadar yüksek fiyata çıkabileceğimi zannetmiyorum.

Zaten belli bir fiyattan sonra hayalkırıklığına uğrayacağın modeller çok azalıyor senin laptop şu an 4500 lira hem de özelleştirmeler olmadan ama sağol yine de o kadar yüksek fiyata çıkabileceğimi zannetmiyorum.
Performans olarak Monster serisinin fiyat farkedilmeksizin her modelinin performanslı olacağını düşünüyorum. Daha önce 3 sene MSI kullandım. 3 senede en ufak bir sorun yaşamadım. Ancak her markanın her fiyat aralığında problemli ürün çıkma ihtimali vardır. Şans işi yani. Önemli olan satış sonrası hizmet. Fiyat-fayda açısından ve görsellik zevkine göre aklına yatanı alabilirsin, ikisi de iyi model.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı