Monster Abra A7 V5.4 hangi M.2 SSD türünü destekler?

Pctech

Hectopat
Monster Abra A7 v5.4 NVMe M.2 SSD destekler mi? Eğer desteklemezse hangisi olur? Kaç çentikli olması gerekir?
Çok teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi sitesinde 1 adet M.2 SSD takıldığı görülmekte, modeli kullanıyor iseniz takılı olan depolama biriminin bilgilerini paylaşarak ne desteklediğini öğrenebiliriz.
Ekran Alıntısı.PNG

Hocam bende de A7 V6.4 sürümü var, 970 EVO kullanıyorum NVME.

Başka bir sitede dizüstü bilgisayarını satan birisi içindeki SSD'nin SATA olduğunu belirtmiş.

Fakat en doğru bilgiyi Monster Bilgisayar müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsin, en doğru bilgiyi onlar verecektir, çünkü internette bir kullanım kitapçığı bulunmuyor.
Ekran Alıntısı.PNG

Çok teşekkürler yardımlarınız için
Hocam bende de A7 V6.4 sürümü var, 970 EVO kullanıyorum NVME.
Corsair Force MP300 NVMe 240GB 1580MB-920MB/s M.2 SSD Fiyatı Bilgisayar&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-veri-depolama&gclid=Cj0KCQiA0NfvBRCVARIsAO4930mGQy2uKOvZVO_g90k16HTyXwP3-kzujSkRHaONtCSzgLw2HAtB2g4aAtnlEALw_wcB

Bende bundan söyledim nasıl sizce

Son düzenleme:
Gayet iyi bir model hocam hayırlı olsun :)

hocam selamlar. Aynı modeli halen kullanmaktayım. Ben de 970 EVO M.2 kullanmak istiyorum. Uyum konusunda problem var mı ?
Hiçbir problem yok hocam ama 70 dereceye yaklaşıyor SSD sıcaklığı haberiniz olsun. Ama hiç sorun yaşadın mı dersen hiç yaşamadım oldukça hızlıydı. Şu an masaüstü kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı