Monster Abra A7 V6.5 İle Monster Abra A7 V6.5.1 Arasındaki Fark

golwen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar fotoğraftan anlayacağınız üzere Monster'ın bu iki modeli arasındaki farklar bunlar. Ben pek anlayamıyorum birinin diğerine göre artısı var mı? İkisinin de fiyatı aynı, alırken tabi ki de daha iyisini almak isteyeceğimden ötürü size sorma gereği duydum.

Not : Siteye sırf bu konuyu açmak için kayıt oldum. İlk başlığım. Umarım yazımda vs. bi hatam olmamıştır.

00.PNG

Birinin SSDsi var, birinin de HDDsi var. SSD, HDD ye göre daha hızlıdır. İkisininde avantajı var. İlkinin hızı daha iyi, ikincinin depolama alanı daha fazla. Ben olsam 2.yi tercih ederdim.

Birinin SSDsi var, birinin de HDDsi var. SSD, HDD ye göre daha hızlıdır. İkisininde avantajı var. İlkinin hızı daha iyi, ikincinin depolama alanı daha fazla. Ben olsam 2.yi tercih ederdim.

Hocam madem öyle diyorsunuz ben de ikinciyi tercih edeyim. Aradaki farkın fiyata yansımaması, ürünü aldıktan sonra keşke diğerini alsaydım pişmanlığını yaşanmayacağının göstergesi olsa gerek.

Hocam madem öyle diyorsunuz ben de ikinciyi tercih edeyim. Aradaki farkın fiyata yansımaması, ürünü aldıktan sonra keşke diğerini alsaydım pişmanlığını yaşanmayacağının göstergesi olsa gerek.
Şöyle bir örnek vereyim; Mesela oyunun yüklenme süresi HDD varken 15 saniye ise bu süre SSD ile 2 saniye falan olur. 240 GB bana yeter artar dersen ilkini alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı