Monster Abra A7 V7.3.2 Anlık Takılma Sorunu

Methuselah

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Bilgisayarı alalı yaklaşık 1-1.5 ay olmakta. Şöyle bir sıkıntı mevcut. Her oyunda anlık, saniyelik donma sorunu yaşamaktayım. Bazen tamamen gidiyor ve geri gelmesi için ise oturumu kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum. LOL, PUBG ve CS:GO'da bu sorunları yaşamaktayım. Windows kurulumu UEFI üzerinden yapıldı.
Bilgisayar özellikleri şu şekilde:
  • Intel® Kaby Lake Core™ i5-7300HQ
  • Intel® HM175 Express Chipset
  • 8GB (1x8GB) DDR4L 1.2V 2400MHz SODIMM
  • 4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1050 128-Bit DX12
  • 1TB Seagate Barracuda Pro 7200RPM HDD SATA-3 7mm 128MB

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha yeni bir cihaz, servise göndermeni öneririm Monster laptopların teknis servis hizmeti iyidir. Sorunu çözmene yardımcı olurlar, arıza varsa düzeltirler.

Daha yeni bir cihaz, servise göndermeni öneririm Monster laptopların teknis servis hizmeti iyidir. Sorunu çözmene yardımcı olurlar, arıza varsa düzeltirler.

Cevap verdiğiniz için teşekkürler. Birkaç kere özel mesaj ve telefon yoluyla Monster Notebook servisine ulaştım. Bana Windows'un orijinal olup olmadığını, crackli ise böyle sıkıntılar yaşayabileceğimi, eğer orijinal bir Windows 10 kullanırsam bu sorunların ortadan kalkabileceğini tarafıma bildirdiler. Bende SSD alıp şansımı denemek istiyorum. SSD'den sonra aynı sorunları yaşamaya devam edersem teknik servise göndermeyi düşünebilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı