Monster Abra ekran açılmıyor

kwoe6b89

Femtopat
Daha fazla  
Kullandığım laptop Monster, Abra serisinden ve az önce Overwatch oynarken bir yandan Spotify açıktı galiba fazla ısındı ekran karardı, beyaz çizgiler çıktı ve kapandı. PC'yi açmaya çalıştım açılıyordu ama ekran açılmadı. Sonra tekrar denedim ekran da açıldı tekrar oyuna girdim birkaç dakikaya yine aynısı oldu, kapandı. Açarken PC açılıyor ama bu sefer ekran hiç açılmıyor. Bozdum mu ben bunu şimdi bilgisi olan var mı? (bugün GeForce güncellemesi gelmişti daha yapmamıştım ve ekstra soğutucusu yok)

Son düzenleyen: Moderatör:
2017'den sonra Monster alınmaz. O zamanlar gerçekten biraz da olsa F/P'lerdi bazı şeyleri tolore edebiliyorduk. Şu fiyat segmentinde hata yapmaman gerekiyor ki Monster'da yazılımsal ve donanımsal olarak hala sorunlar devam ediyor. Şikayetvar'da milyon tane şikayet var. Artık Monster Abra alınmaz arkadaşlar.

Monster Abra olarak belirtmene sevindim sonunda bilinçli bir okur görüyorum bazı arkadaşlar tüm Monster modellerine laf atıyorlar çünkü.
Abra'dan bahsediyorsan bir şey demem ama Tulpar için söylüyorsan kesinlikle yanılıyorsun.

Tulparlar elit cihazlar.Abralar ise :D ...

Monster Abra olarak belirtmene sevindim sonunda bilinçli bir okur görüyorum bazı arkadaşlar tüm Monster modellerine laf atıyorlar çünkü.

Abra'dan bahsediyorsan bir şey demem ama Tulpar için söylüyorsan kesinlikle yanılıyorsun.
Hocam Tulpar'a lafım yok. Fakat Abra'da şu bile dikkatimi çekti yazın 10300H işlemci kullanıyorlardı gayet iyi fakat bir iki ay sonra 10200H kullanmaya başladılar. Her şeyden azar azar kısmaya başladılar. Bu da dikkatimi çekti. Kasaların kalitesi ısıyı hissettirmelerini saymıyorum bile.

Hocam Tulpar'a lafım yok. Fakat Abra'da şu bile dikkatimi çekti yazın 10300H işlemci kullanıyorlardı gayet iyi fakat bir iki ay sonra 10200H kullanmaya başladılar. Her şeyden azar azar kısmaya başladılar. Bu da dikkatimi çekti. Kasaların kalitesi ısıyı hissettirmelerini saymıyorum bile.

Hocam ben Abra'dan bahsediyorsan yanılıyorsun sözünü @Forse arkadaşa dedim size bir lafım yok bilinçli tüketici olduğunuz belli oluyor zaten üstte de ayrıca teşekkür ettim bunun için.

Hocam ben Abra'dan bahsediyorsan yanılıyorsun sözünü @Forse arkadaşa dedim size bir lafım yok bilinçli tüketici olduğunuz belli oluyor zaten üstte de ayrıca teşekkür ettim bunun için.
Yok hocam anladım ben teşekkür ederim. 4 yıllık Monster deneyimim vardı paylaşmak istedim. Haklısınız Tulpar'larda çok şikayet yok. Ayrıca 3060'lı laptoplarda en uygun sanırım Monster'da. Orada hakkını vereyim.

Yok hocam anladım ben teşekkür ederim. 4 yıllık Monster deneyimim vardı paylaşmak istedim. Haklısınız Tulpar'larda çok şikayet yok. Ayrıca 3060'lı laptoplarda en uygun sanırım Monster'da. Orada hakkını vereyim.
Bazı arkadaşlar var örnek @Forse gibi pek bir şey bilmeyip sadece marka fanatiği olan keşke bu arkadaşları da düzeltebilsek.

Bazı arkadaşlar var örnek @Forse gibi pek bir şey bilmeyip sadece marka fanatiği olan keşke bu arkadaşları da düzeltebilsek.
Boş yapıyorsunuz. Monster çöp.
Farkettiyseniz sadece aynı şeyi yazıyorum. 4 yıllık Monster deneyimim sonucunda hiç kimse bu markayı savunamaz bana. Monster çöp.

Artı -2 Eksi

Geri
Yukarı