Monster Abra serisi neden alınmaz?

Syxtro

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet artık 2021'de neredeyse kimsenin monstera güveni kalmadı, eğer Abra almayı düşünüyorsanız önermem, alan ve kullanan 37% kişi ölü pixel vb. gibi sorunlarla karşılaşıp iade etti, onun yerine Acer Nitro 5 veya HP Pavilion Gaming serilerine bakabilirsiniz, Monster son dönemlerde aşırı sorunlu sistem satıyor, yaklaşmayın.

Evet artık 2021'de neredeyse kimsenin monstera güveni kalmadı, eğer Abra almayı düşünüyorsanız önermem, alan ve kullanan 37% kişi ölü pixel vb. gibi sorunlarla karşılaşıp iade etti, onun yerine Acer Nitro 5 veya HP Pavilion Gaming serilerine bakabilirsiniz, Monster son dönemlerde aşırı sorunlu sistem satıyor, yaklaşmayın.

Yeni modelinde bir sıkıntı var mı biliyor musun Tulpar T7 25.1 bana da burada önerildi MSI laptopun aynısıymış.

HP? Tam bir soba
HP:

Dosya Ekleri

• gercek-anlamda-yanan-soba_10441608-1370_600x315.jpg
    gercek-anlamda-yanan-soba_10441608-1370_600x315.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 125
4 yıl önce Monster ya da Lenovo alacaktım. Siteden biri Monster almış 2 yıla çöp olmuş Ben 4.000'e Lenovo alıp 2 yıl kullanıp 4.500'e satıp 1000dolar almıştım. Şuan da Asus TUF aldım. Yani ürünlerin performansı tabi hepimiz için önemli ama kalitesine de kesinlikle dikkat edin. Özellikle bu dönemlerde her şey bu kadar pahalıyken.
Dostum, 2019 Da kaldı o ısınma, 2021 modelleriyle Isınma indirildi ayrıca her laptop ısınıyor.

MSI ya yönel, cok daha kaliteli yapıyorlar.
Ben 2 hafta önce falan emin olamadığım için HP yerine Asus almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı