Monster Abra serisi neden alınmaz?

e.n.e.s

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
5
Herkes sıcaklık sorunları var demiş de sadece bu laptopta mı var? Daha geçen bir tanıdığımın ASUS TUF laptopunda 95 dereceleri gördüm. Sadece sıcaklık sorunu varsa ben olsam sabitlerim işlemci frekansını, oynarım.

Acer asus iyidir gaming laptopta rami yüksek ve ssd si iyi olursa fazla ısınmaz kasa malzeme kaliteside önemlidir bazı plastikler dönüşümlü plastiktir çabuk ısınır ben bile sırf özellikleri iyi diye casper almayı düşünüyorum ucuz diye ama pişman olma ihtimalim fazla herkes şikayetçi laptop almadan milyon kez düşünmek şart.Masaüstü almak insanı o kadar düşündürmez.

Acer ASUS iyidir Gaming laptopta RAM'i yüksek ve SSD'si iyi olursa fazla ısınmaz kasa malzeme kaliteside önemlidir bazı plastikler dönüşümlü plastiktir çabuk ısınır ben bile sırf özellikleri iyi diye Casper almayı düşünüyorum ucuz diye ama pişman olma ihtimalim fazla herkes şikayetçi laptop almadan milyon kez düşünmek şart. Masaüstü almak insanı o kadar düşündürmez.

G770 1 senedir kullanıyorum ve kullanan çok var forumda inan ısınma sorununun tek sorunu termal macun bu şerefsiz firma 30 TL'lik macun koyuyor ben gittim 50 TL'lik aldım o kadar çok düştü ki Acer Nitro'dan daha serin.

Geri
Yukarı