Monster Abra v13.2 ekran parlaklığı artmıyor

yns139

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Monster Abra v13.2 model laptopum da dün gece oyun oynarken birden biri ekran parlaklığı sıfırlandı. Arttırmaya çalıştığımda ise 13'ün üstüne çıkınca yeniden sıfırlanıyor. Intel grafik sürücüsünü kaldırıp yeniden kurdum hiçbir şey değişmedi. Sınavlarım olduğu için teknik servise de gönderemem yakın zamanda. Lütfen yardım edin arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atmayı en son denemek istiyorum ama formatın bir sonuç vereceğini düşünmüyorum.

Aynı sorun bende de oldu aynı bilgisayar teknik desteği aradıgımda ekran kartı sürücüsünü silip tekrar güncelleyin demişlerdi bir şey değişmedi tekrar aradığımda işletim sistemi kaynaklıdır o zaman demişti format atıp tekrar yeni bir işletim sistemi yükleyin demişti aynı şekilde sınavım olduğu için atamıyorum belgeler falan var eğer donanımsal sorun ise 4-5 günlük kullanım da daha kötüleşirmi acaba.
Bu arada kapalı durduktan bir süre sonra açınca yüksek parlaklık oluyor 2 -3 dk sonra ağır yüke girdimi yine parlaklık kısılıyor cevabını atarlarsa diye yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısını ben yaşadım driver sildim geri yükledim sistem geri yükleme yaptım en son format attım çözülmedi çözen arkadaşlar varsa ya da sorunun nasıl çözüleceğini bilen yardımcı olsun.

aynı sorun bendede oldu aynı bilgisayar teknik desteği aradıgımda ekran kartı sürücüsünü silip tekrar güncelleyin demişlerdi bişey değişmedi tekrar aradığımda işletim sistemi kaynaklıdır o zaman demişti format atıp tekrar yeni bir işletim sistemi yükleyin demişti aynı şekilde sınavım olduğu için atamıyorum belgeler felan var eğer donanımsal sorun ise 4-5 günlük kullanım da daha kötüleşirmi acaba
bu arada kapalı durduktan bi süre sonra açınca yüksek parlaklık oluyor 2 -3 dk sonra ağır yüke girdimi yine parlaklık kısılıyor cevabını atarlarsa diye yazdım
Çözebildiniz mi sorunu bende de birebir aynı sıkıntı var.
Aynısını ben yaşadım driver sildim geri yükledim sistem geri yükleme yaptım en son format attım çözülmedi çözen arkadaşlar varsa ya da sorunun nasıl çözüleceğini bilen yardımcı olsun.
Sorunu nasıl çözdünüz?

Dostum ben çok araştırdım çözüm olarak BIOS Update deniliyor benim zaten BIOS güncelmiş o yüzden çözemedim en iyisi servise vermek pandemi muhabbetine istanbula gidemedim gideyim vereceğim ^^

Dostum ben çok araştırdım çözüm olarak BIOS Update deniliyor benim zaten BIOS güncelmiş o yüzden çözemedim en iyisi servise vermek pandemi muhabbetine istanbula gidemedim gideyim vereceğim ^^
Ben de BIOS un güncellenmesi sorunu çözüyormuş gibi gördüm. Monster dan BIOS u istedim ama henüz yanıt gelmedi ya kendim güncellerim ya da servise götürebilirim arada kaldım.

Geri
Yukarı