Monster Abra v17.1.3 alınır mı?

Bütçe
15000 sadece laptop için
İnsanlar Monster almayın dedikçe siz Monster diyorsunuz. Hem de 2. el cidden ilginç.

Neden Monster almayalım onu anlamadım? Kendim kullanıyorum, arkadaşlarım kullanıyor 3 farklı Monster kullandım 1 tanesinde sorun yaşadım 23. ayda garantiye yolladım ve para iadesi aldım. Bir ürün sorunlu diye bütün marka çöp olmuyor bu mantıkla NVIDIA ürünü de kullanmayalım AMD de almayalım, Intel de kullanmayalım hocam.

Neden Monster almayalım onu anlamadım? Kendim kullanıyorum, arkadaşlarım kullanıyor 3 farklı Monster kullandım 1 tanesinde sorun yaşadım 23. ayda garantiye yolladım ve para iadesi aldım. Bir ürün sorunlu diye bütün marka çöp olmuyor bu mantıkla NVIDIA ürünü de kullanmayalım AMD de almayalım, Intel de kullanmayalım hocam.

Tamam hocam isteyen Monster alsın zaten ama insanlar önermiyor işte.Neden aynı fiyat ve donanıma sahip ASUS ve Lenovo'lar varken Monster alalım?

Tamam hocam isteyen Monster alsın zaten ama insanlar önermiyor işte. Neden aynı fiyat ve donanıma sahip ASUS ve Lenovo'lar varken Monster alalım?

Orada demek istediğim herhangi bir markanın 3060 olan bir modeline yönelmesiydi, Acer olsun HP olsun MSI olsun hiç fark etmez ben Monster diğerlerinden ucuz olduğu için onu önerdim 115W 3060'lı i7'li bir laptopu 16k gibi bir fiyata bulabilir.

Max performans bir 3050 li laptop istiyorsan Dell g15 5515 öneririm. 12k bandından bulabilirsin. Ram SSD takviyesiyle ile 13 14k max olur. Ben 1 haftadır kullanıyorum. Çok oyun oynama fırsatım olmadı ancak oynadığım bir oyun the crew 2 , rocket league ve GTA 5 idi. Her iki oyunu sabit 8 ram ile en yüksek ayarlarda 60+ veriyor. Genel olarak rdr2 c2077 gibi zor oyunlarda orta yüksek ayarlarda da 60 fpsye yakın değerler veriyor. Isınma ben uzun zamandır laptop kullanmadığım için tam iyi kötü bilmiyorum ama o saydığım 3 oyun da turbo fan kapalı min. 60 derece max 85 derece aldım. Turba fan açarsam da 5 10 derece arası bir düşüş oluyor.
Genel olarak boşta kullanım ise gündelik şeyler de 40 55 derce yer yer 60 derece arası oluyor ve fanlar sessiz çalışıyor.

Orada demek istediğim herhangi bir markanın 3060 olan bir modeline yönelmesiydi, Acer olsun HP olsun MSI olsun hiç fark etmez ben Monster diğerlerinden ucuz olduğu için onu önerdim 115W 3060'lı i7'li bir laptopu 16k gibi bir fiyata bulabilir.

Hocam Monster en azıdnan teknik serviste çözebilirsne sorunu devam yoksa iade alıyorlar ama adamların en azından su geçirmez çanta veriyorlar fokus Clevo vs. Ama adamlar Monster abi. Tamam içindekileri orjin parçalar kasa kalitesiz dandik olabilir ama içi asla.

Arkandayım hocam benim param buna yetti 10350k aldım simdi 12500K nereden nereye beğenmedikleri Monster işte.
Tamam hocam isteyen Monster alsın zaten ama insanlar önermiyor işte. Neden aynı fiyat ve donanıma sahip ASUS ve Lenovo'lar varken Monster alalım?

Monster Abra A5 V16 7.1 kronik sorunu var mı? @499337 hocam söylemiş söyliceğini.

Hocam Monster en azıdnan teknik serviste çözebilirsne sorunu devam yoksa iade alıyorlar ama adamların en azından su geçirmez çanta veriyorlar fokus Clevo vs. ama adamlar Monster abi. Tamam içindekileri orjin parçalar kasa kalitesiz dandik olabilir ama içi asla.

Arkandayım hocam benim param buna yetti 10350k aldım simdi 12500k nereden nereye beğenmedikleri Monster işte.

Monster Abra A5 V16 7.1 kronik sorunu var mı? @499337 hocam söylemiş söyliceğini.

Fıyatı arttı diye ıyı olmuyor bu arada. Kı o fıyatlara daha ıyı 1650'ler olduguna emınım ıdepad3 gıbı.Monsterın cıdden guzel modellerı var onlara yonelmek gerekıyor ama omen17ye gore daha zayıf kalıyor dıye bılıyorum fıyat acısındanda(3060 anlamında)

Fıyatı arttı diye ıyı olmuyor bu arada. Kı o fıyatlara daha ıyı 1650'ler olduguna emınım ıdepad3 gıbı. Monster'ın cıdden guzel modellerı var onlara yonelmek gerekıyor ama Omen17ye gore daha zayıf kalıyor diye bılıyorum fıyat acısındanda(3060 anlamında)

Hocam bende idepad 320 15 isk kullandım Lenovo'ya bir şey demem ne kadar ekmek o kadar köfte bizim sözümüz benim param buna yetti. Lenovo Acer HP bunlar kanıtlamıs ama Monster fanboyu değilim eyvallah Casper'dan iyidir en azından Monster daha iyi performans olan laptoplar var bütçem bu kadar.

Hocam bende idepad 320 15 isk kullandım Lenovo'ya bir şey demem ne kadar ekmek o kadar köfte bizim sözümüz benim param buna yetti. Lenovo Acer HP bunlar kanıtlamıs ama Monster fanboyu değilim eyvallah Casper'dan iyidir en azından Monster daha iyi performans olan laptoplar var bütçem bu kadar.

Anladıım hocam Casper cop zaten bende almıstım bir tane ıade ettım.

Geri
Yukarı