Monster Abra v17.1.3 alınır mı?

Bütçe
15000 sadece laptop için
Lenovo gayet sağlam bir laptop önerilen modelde güzel, fakat monster için alınır alınmaz demem çünkü hiç monster ürün kullanmadım. Burda fiyatlara bakmak gerek ikisininde fiyatları aynı ya da 100 200 lira farklar varsa ben Lenovo alırdım, 2017 de aldığım Lenovo laptopu 2021 de sattım çok aktif kullanmama rağmen düşünün 4 senelik laptopu aldığım fiyatın üstüne sattım ikinci el olarak ,tabi artan dolar kuruda işin içinde. Monster in hiç bir ürününü kullanmadım fakat fiyatlarının yüksek olduğunu düşünüyorum, en son oyuncu koltuğu bakmıştım ordan çok iyi oyuncu koltuklarından bile 1000 TL fazlaydı. Az buz bir fiyat değil, aynı şekilde mekanik klavye için baktım 900 e yakın bir fiyat vardı aynı fiyata adını duyurmuş markaları alabiliyorken niye monster alayım dedim hemde kötü yorumlarla karşılaşıyorsun ve için rahat etmiyor. Gönül isterki daha uygun fiyatlarla iyi ürünleri olsun seve seve monsterdan alışveriş yapalım bizim markamız kazansın sonuçta kimsenin kimseye garezi yok. Ama herşeye rağmen ben monstere iyi ya da kötü diyemem genel anlamda çünkü tecrübem olmadı. Fiyatlar üstünden yaptım yorumumu.

Lenovo gayet sağlam bir laptop önerilen modelde güzel, fakat Monster için alınır alınmaz demem çünkü hiç Monster ürün kullanmadım. Burada fiyatlara bakmak gerek ikisinin de fiyatları aynı ya da 100 200 lira farklar varsa ben Lenovo alırdım, 2017 de aldığım Lenovo laptopu 2021 de sattım çok aktif kullanmama rağmen düşünün 4 senelik laptopu aldığım fiyatın üstüne sattım ikinci el olarak, tabii artan dolar kuruda işin içinde. Monster'in hiçbir ürününü kullanmadım fakat fiyatlarının yüksek olduğunu düşünüyorum, en son oyuncu koltuğu bakmıştım oradan çok iyi oyuncu koltuklarından bile 1000 TL fazlaydı. Az buz bir fiyat değil, aynı şekilde mekanik klavye için baktım 900'e yakın bir fiyat vardı aynı fiyata adını duyurmuş markaları alabiliyorken niye Monster alayım dedim hem de kötü yorumlarla karşılaşıyorsun ve için rahat etmiyor. Gönül isterki daha uygun fiyatlarla iyi ürünleri olsun seve seve Monster'dan alışveriş yapalım bizim markamız kazansın sonuçta kimsenin kimseye garezi yok. Ama her şeye rağmen ben Monster'e iyi ya da kötü diyemem genel anlamda çünkü tecrübem olmadı. Fiyatlar üstünden yaptım yorumumu.

Monster ortalama müşteri hizmetleri iyi olan firma herkes kötüler benim görüşüm yani idare eder ortalama çözüm var en azından.

Ya önerşm bir tık saçma gelecek ama bu fiyata RX 6600 ve Ryzen 5 3600'lü bir sistem topladım denk veyahut değil ama en azından şahsım olarak müdahale edebildiğim canımı sıkacak şeylerin yaşanmadığı mini ITX bir sistem oldu. Tavsiye olarak değil de düşünülebilir bir şey olarak değerlendirebilirsiniz bence. Okula vs her yere götürüyorum bir de taşınabilir monitör aldım on numara iş görüyor.

Ya önerşm bir tık saçma gelecek ama bu fiyata RX 6600 ve Ryzen 5 3600'lü bir sistem topladım denk veyahut değil ama en azından şahsım olarak müdahale edebildiğim canımı sıkacak şeylerin yaşanmadığı mini ITX bir sistem oldu. Tavsiye olarak değil de düşünülebilir bir şey olarak değerlendirebilirsiniz bence. Okula vs her yere götürüyorum bir de taşınabilir monitör aldım on numara iş görüyor.
Kasa ve monitörü taşımak zor olmuyor mu?

Kasa ve monitörü taşımak zor olmuyor mu?

Ya benimkisi biraz amele işi. Şu an için öyle zorlanmadım bayağı ufak sayılabilecek bir kasam var monitörümde taşınabilir ViewSonic marka taşınabilir bir monitör şu an için memnunum laptop kadar pratik değil ama performans güvencesi ve müdahale edebilmek açısından bana keyif veriyor. Bir de eğer taşımaya üşeniyorsam uzak masaüstü kullanıyorum iPad 8. nesil üzerinden gayet sağlıklı bir bağlantı sağlanıyor.

3050 li cihazda Rtx ve Dlss performansı beklenemez. Sonuçta kırpılmış bir gpu. Bütçeniz varsa 3060 yapın derim. Eğer temiz ve alınmaya değer 2.el düşünürseniz de 2060/70 veya 3060 alın derim. 3050 veya 3050ti lı cihazlar işlemci yönünden de 1 nesil daha güncel ama saf oyun performansları %10/%20 daha düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı