Monster Abra v17.1 kötü bir cihaz mı?

Sizi iyi anlıyorum hocam benzer duyguları ben de yaşamıştım. Dediğiniz ürünü yaklaşık 1 ay önce hepsiburada da 7800 e görüp sipariş vermiştim daha sonra yorumları görünce içime kurt düştü ve siparişi iptal edip asus rog strix aldım.

İnsan bir alete 8-9 bin verince onu dertsiz tasasız kullanmak istiyor daha sipariş verir vermez inşallah sıkıntısız ürün gönderirler diye dua etmek hoş bir his değil. Ha ne oldu 3050 ekran kartı yerine 1650 e düştüm ama en azından soğutması olsun kasa kalitesi olsun sıkıntısız geleceğinin verdiği güven hissi olsun beni mutlu etti. En azından artık kafam rahat laptop servisleriyle müşteri hizmetleriyle yüz göz olmak zorunda değilim.
Knk benim de kafamı karıştırıyorsun benim şuan başka bı bilgisayara dönme şansım yok ama vazgeçebilirim şansımı denemek istiyorum artık belkide hiç bişi olmaz. Reis bide o sıkıntı o fiyat bandında asusa da kötü diyolar MSI da lenovoya da HP de. Excalibulara iyi diyen de var ben de şaşırdım ne yapcağımı

Kanka benim de kafamı karıştırıyorsun benim şu an başka bir bilgisayara dönme şansım yok ama vazgeçebilirim şansımı denemek istiyorum artık belki de hiçbir şey olmaz. Reis bir de o sıkıntı o fiyat bandında asusa da kötü diyorlar MSI da Lenovo'ya da HP de. Excalibulara iyi diyen de var ben de şaşırdım ne yapacağımı.

Dostum bu kadar düşünme bilgisayar bir gelsin önce çünkü düşündükçe takıntı olacak artık. Bir sipariş verdin bekle gelsin ondan sonra yorum yaparsın tam olarak, zaten kötüyse gönderirsin.

Bunu da belirtmek isterim, Monster servisini de çok beğeniyorum ve her konuda yardımcı olurlar.
En azından ayran dökülünce bı nebze daha az acır diyosun 😂 inşallah hiç tanışmak zorunda kalmayız diyelim
Dostum bu kadar düşünme bilgisayar bir gelsin önce çünkü düşündükçe takıntı olacak artık. Bir sipariş verdin bekle gelsin ondan sonra yorum yaparsın tam olarak, zaten kötüyse gönderirsin.
Reis sanırım en doğrusu bu olcak çünkü kafayı yiyorsun.Hele bide kaziklanma duygusu seni dürtünce daha bı kötü oluyosun.yine de sağol valla birilerine böyle derdini anlatınca rahatliyosun 👏🙏

Knk benim de kafamı karıştırıyorsun benim şuan başka bı bilgisayara dönme şansım yok ama vazgeçebilirim şansımı denemek istiyorum artık belkide hiç bişi olmaz. Reis bide o sıkıntı o fiyat bandında asusa da kötü diyolar MSI da lenovoya da HP de. Excalibulara iyi diyen de var ben de şaşırdım ne yapcağımı
Valla hocam bende marka fanboyluğu yok zaten sevmem öyle işleri. Sana diyeceğim tek şey o kadar para verip kumar oynamak istiyorsan ver siparişini. Arkadaşların dediği gibi teknik servisi iyi, bir sıkıntı olursa değişim meğişim ilgileniyorlar ha ne olur vaktini alır biraz yıpratır bu süreçte ama ilgilenirler. Ama ben müşteri olarak o kadar para verip bu süreçlerle uğraşmak istemedim o yüzden başka markalara yöneldim. Siparişimi verdim alet ertesi gün elimdeydi. Zaten doların durumu malum bu saatten sonra bu fiyatlara 3050li laptop bulmak zor.

Valla hocam bende marka fanboyluğu yok zaten sevmem öyle işleri. Sana diyeceğim tek şey o kadar para verip kumar oynamak istiyorsan ver siparişini. Arkadaşların dediği gibi teknik servisi iyi, bir sıkıntı olursa değişim meğişim ilgileniyorlar ha ne olur vaktini alır biraz yıpratır bu süreçte ama ilgilenirler. Ama ben müşteri olarak o kadar para verip bu süreçlerle uğraşmak istemedim o yüzden başka markalara yöneldim. Siparişimi verdim alet ertesi gün elimdeydi. Zaten doların durumu malum bu saatten sonra bu fiyatlara 3050li laptop bulmak zor.
Reis zaten sıkıntı 1 spariş verdim 2 geç gelecek 3 piyasada bundan pahalı düşük özellikli bilgisyarlar dolanıyor yani piyasada bilgisayar kalmayacak gibi hissediyorum 3050 aklımı çeldi biraz kısmet artık olmadı iade ederiz yapcak bişi yok

Reis zaten sıkıntı 1 spariş verdim 2 geç gelecek 3 piyasada bundan pahalı düşük özellikli bilgisyarlar dolanıyor yani piyasada bilgisayar kalmayacak gibi hissediyorum 3050 aklımı çeldi biraz kısmet artık olmadı iade ederiz yapacak bir şey yok.

Dostum eğer laptopum olmasaydı ve 9000 TL'ye bir laptop alacak olsaydım senin aldığın laptopu alırdım rahat ol kimse zorla malı vermiyor kimseye sadece insanın kafası karışıyor boş ver kötü yorumları cihaz gelince beğeneceğinden eminim.

Reis zaten sıkıntı 1 spariş verdim 2 geç gelecek 3 piyasada bundan pahalı düşük özellikli bilgisyarlar dolanıyor yani piyasada bilgisayar kalmayacak gibi hissediyorum 3050 aklımı çeldi biraz kısmet artık olmadı iade ederiz yapcak bişi yok
3050nin performansı değil de dlss olması beni de çok düşündürmüştü. Benim aldığım sıralarda benzer fiyatlarda asus tuf ve hp pavilion vardı 3050li. Tuf için fanları gürültülü dediler ben böyle şeylere takan bir insanım malesef, pavilionu da mağazada görüp beğenememiştim. Neyse arkadaşların da dediği gibi alet eline gelince kontrol edersin Monsterın teknik servisi gayet ilgili bu konularda. Mağdur etmezler.

Dostum eğer laptopum olmasaydı ve 9000 TL'ye bir laptop alacak olsaydım senin aldığın laptopu alırdım rahat ol kimse zorla malı vermiyor kimseye sadece insanın kafası karışıyor boş ver kötü yorumları cihaz gelince beğeneceğinden eminim.
Eyvallah.yok zaten birkaç yerde gördüm öyle gözüme güzel de geldi.yani aslında biraz da yeni teknoloji takıntım var.Bu bütçeye rtx anca monsterda oluyo ki inşallah dediğin gibi pişman etmez Allah can sağlığı versin boşver 😉
3050nin performansı değil de dlss olması beni de çok düşündürmüştü. Benim aldığım sıralarda benzer fiyatlarda asus tuf ve hp pavilion vardı 3050li. Tuf için fanları gürültülü dediler ben böyle şeylere takan bir insanım malesef, pavilionu da mağazada görüp beğenememiştim. Neyse arkadaşların da dediği gibi alet eline gelince kontrol edersin Monsterın teknik servisi gayet ilgili bu konularda. Mağdur etmezler.
Aynen knk malı çöpe atacak değiliz sonuçta 😂 olmadı iade ederiz(özellikle dlss manyak teknoloji yani bence rtxden iyi bı teknoloji)

İnşallah öyle değildir kanka bilgisayar stokları bitiyor yine kazıklı günler göz kırpıyor toptan bilgisayarsız kalmaktan korktum da açıkçası bir de kanka harbiden şans benim abim Lenovo almıştı mal cayir çayır yaniyordu CS:GO'da ne yaptıysak 150'yi geçmiyor anlamdım sentetik testlerde performans anlamında bir sorun görünmüyor ama gel görki pratikte yok o yüzden rast gele dicez artık 😭

Keşke tek sıkıntı o olsa reis 🥲 onu hallederim ileride diye planlanmıştım.

Merak etmeyin o bilgisayar her türlü sizin işinizi görecektir.
Clevo kasa kullanıyorum 3 aydır, ama hiçbir sorun ile karşılaşmadım lakin sorun yaşayan kişi sayısı çok.

Bende kullanıyorum ve bir yılı doldurdu hiçbir sıkıntı yok.
Şu klağavğhohoho (Clevo) kasasından üretilmiş laptoplardan almayın. Clevo neymiş ya, bilgisayarı bir indirsen menteşeleri tak diye kırılan bir malzeme o.

Kanka 1 yıldır Clevo kasa kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok.
Clevo kasa hocam keşke almasaydınız. İptal edebiliyorsanız edin.

Şu Monster ayrımcılığını kapatın tamam tongfang ya da Clevo kasa kullanabilir ama neredeyse hiçbir sıkıntısı yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı