Monster Abra v19.1.7 sürüm değiştirme sonrası Windows lisansı ve garanti gider mi?

GokuTR35

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bende Monster Abra v19.1.7 var ve Windows Home Single Language yüklü, etkinleştirilmiş şekilde satın aldım. Şu an kullanıyorum. Ben PowerShell kullanarak veya ReFS destekli yükleme medyası kullanarak Windows 11 Pro sürümüne geçtim diyelim. Böyle yaparsam garanti ve etkinleştirme gider mi? ReFS dosya sistemine geçmek istediğim için ReFS destekli yükleme medyası dedim. Garanti ve etkinleştirme gider mi?

Merhaba arkadaşlar. Bende Monster Abra v19.1.7 var ve Windows Home Single Language yüklü, etkinleştirilmiş şekilde satın aldım. Şu an kullanıyorum. Ben PowerShell kullanarak veya ReFS destekli yükleme medyası kullanarak Windows 11 Pro sürümüne geçtim diyelim. Böyle yaparsam garanti ve etkinleştirme gider mi? ReFS dosya sistemine geçmek istediğim için ReFS destekli yükleme medyası dedim. Garanti ve etkinleştirme gider mi?

Etkinleştirme eğer normal keyse yükseltme yapılabiliyor key gitmez.garantisi büyük ihtimal gider.

Garantinin gidip gitmemesinden emin değilim fakat lisans gitmez. Kendi bilgisayarıma 10 Pro'dan 11 Pro kurdum beğenmedim 10 Pro'ya döndüm lisans kaldı.

Etkinleştirme eğer normal keyse yükseltme yapılabiliyor key gitmez.garantisi büyük ihtimal gider.
monster firması kendi etkinleştirdi yani oem mi? ayrıca garanti sadece bilgisayar parçalarına zarar geldiği zaman gitmiyor mu?

Garantinin gidip gitmemesinden emin değilim fakat lisans gitmez. Kendi bilgisayarıma 10 Pro'dan 11 Pro kurdum beğenmedim 10 Pro'ya döndüm lisans kaldı.
ama ben homedan proya geçiş yapacağım

Monster firması kendi etkinleştirdi yani OEM mi?

Ama ben Home'dan Pro'ya geçiş yapacağım.
Çoğu firma laptoplarında normal key kullanıyor ama Monster çakallık yapıyor olabilir. İnternette Microsoft'un forumunda bir kişi OEM keyi anlama gibi bir konusu vardı ona göz atabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki adımları yaptım

Şimdi NTFSden REFS sistemine geçeceğim, etkinleştirme ve garanti gider mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı