Monster Abra A5 v16.7 kaç sene gider?

En uzun ömürlü demek yanlış olur ama istediğin zaman parçasını ikinci el oalrak satıp daha iyisini alma şansın var. Bir parçası bozulduğunda değiştirme şansın var. Aynı paraya çok daha yüksek performans alabileceğin de ortada. Eğer laptop alma zorunluluğunuz yoksa benim şahsi fikrim masaüstü toplamak daha mantıklı.
valla hocam laptop kullanıyorum en son 2006 yılında masaüstü vardı 15 sene kullandım mefta oldu sonra laptoplar aldım grundig gnb 1455 lenovo idepad 320 en son monster a5 v16.7 clevo laptop işte :) ileride en azından parçaları para ediyor zaten ama işte acer espire 7 zaten cok iyi aman aman bir laptop değil sadece yarı iş yarı gaming arıyordum bütce buna el verinde bunu aldık 10350 k
Bir arkadaşımda 2. nesil Intel işlemcili bir ASUS laptop var, hemen her gün GTA Online vs oynar, patates grafikler ve düşük FPS'e rağmen cihaz halen sorunsuz çalışıyor.

Vallahi helal şansı acıkmıs bakımları yaptırıyor mu peki.

Vallahi helal şansı acıkmıs bakımları yaptırıyor mu peki.

Termal bakımlar sadece, elektronik şans işi ancak adaptör vs orijinal kullanıp temizliğini yaparsanız pek sorun yaşamazsınız kronik sorunlu bir cihaz değil ise.

Ben monster A5 13.4.2 aldım 4 yıl önce, sorunsuz kullanıyorum.
Bende de A5 V13.4 var birebir aynı bilgisayarlarımız. Ben de aynı yıl aldım ve daha kullanırım diye düşünüyorum. SSD güncellemesiyle beraber bayağı bir canlandı.

A5 V16.7 de herhâlde rahat bir 5-6 yıl gider nasıl kullandığına bağlı olarak. Bilgisayarı hor kullanırsan 3 yıl sonra da çöpe atabilirsin, ama düzgün kullanırsan hırpalamazsan (yazılımsal, donanımsal ve fiziksel olarak) 7-8-9 yıl kullanırsın neden olmasın.

Bende de A5 v13.4 var birebir aynı bilgisayarlarımız. Ben de aynı yıl aldım ve daha kullanırım diye düşünüyorum. SSD güncellemesiyle beraber bayağı bir canlandı.

A5 v16.7 de herhâlde rahat bir 5-6 yıl gider nasıl kullandığına bağlı olarak. Bilgisayarı hor kullanırsan 3 yıl sonra da çöpe atabilirsin, ama düzgün kullanırsan hırpalamazsan (yazılımsal, donanımsal ve fiziksel olarak) 7-8-9 yıl kullanırsın neden olmasın.

Umarım öyle olur hocam hedefim gittiği yere kadar kullanmak statik elektrik muhabbeti can yakıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı