Monster aldıktan sonra nelere dikkat edilmeli?

xmacos1999

Femtopat
Daha fazla  
Kardeşime Monster Abra A5 v19.3 laptop aldık. Monster hakkında birçok kötü yorum var fakat bir ihtiyaç doğrultusunda alındığı için detaylı bir araştırma yapma fırsatımız olmadı. RTX3050 Ti i7 12700H 16 GB RAM ile 21.800 TL'ye geldi. Birçok sıkıntı olabileceğinin farkındayım fakat 15 günlük bir iade süremiz var bu süre içindeki deneyimlerimize göre hareket etmek istiyoruz. Bilgisayarı nasıl test etmeliyiz olası problemleri görmek için 15 gün yeterli bir süre mi? Görüşlerinizi bekliyorum.

Monster aldıktan sonra dikkat etmeniz gereken şey mavi ekranlardır.

Forumda Monster aldığına çok pişman olan var isterseniz konuları inceleyebilirsiniz.

İyi sosyaller dilerim.

Monster aldıktan sonra dikkat etmeniz gereken şey mavi ekranlardır.

Forumda Monster aldığına çok pişman olan var isterseniz konuları inceleyebilirsiniz.

İyi sosyaller dilerim.

Konuları inceledim ama internet üzerinde manüpülasyona çok açık bir sosyal ağ var çevremde sorunsuz kullanan arkadaşlarım olduğu için aldım ve tuhaf şekilde 1 kişi bile olumsuz dönüş yapmadı. Tabi ki internet üzerinde yazan şikayetlerin bir kısmının haklı ve gerçeği yansıttığını düşündüğüm için şüpheyle aldım fakat firmanın 15 gün içinde iade aldığını bildiğim için kendim deneyimlemek istedim.

Konuları inceledim ama internet üzerinde manüpülasyona çok açık bir sosyal ağ var çevremde sorunsuz kullanan arkadaşlarım olduğu için aldım ve tuhaf şekilde 1 kişi bile olumsuz dönüş yapmadı. Tabii ki internet üzerinde yazan şikayetlerin bir kısmının haklı ve gerçeği yansıttığını düşündüğüm için şüpheyle aldım fakat firmanın 15 gün içinde iade aldığını bildiğim için kendim deneyimlemek istedim.

Anladım hocam umarım en ufak bir sorunsuz kullanırsınız ben forumda çok Monster şikeyet konuları görüyorum ondan dolayı uyarmak istemiştim.

Anladım hocam umarım en ufak bir sorunsuz kullanırsınız ben forumda çok Monster şikeyet konuları görüyorum ondan dolayı uyarmak istemiştim.

Bende görüyorum biraz ivedi ihtiyaç vardı kardeşime aldığımız için kendim Gaming laptop taraftarı değilim. Victus almak istedim ona ama kasasını beğenmedim ve CPU performansını kendim denediğim için soğudum biraz. Umarım sorun yaşamayız bir sorun olursa Matebook veya MacBook alacağım ona da. Teşekkürler görüşleriniz için.

En kısa zamanda iade etmeye karar verdi kardeşim. MacBook'un konforunu aldığı için şarj süresini ve ısınmasını görünce.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı