Monster alırken i5 işlemci yeterli mi?

Arda076

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Monster Abra A5 v.15.5.2 almak istiyordum. Ama bu bilgisayarı5 işlemcili ve 10. nesil. Bunu pek kafaya takmadım. Sonra biraz araştırdım. Bazıları i5 2 yılda donmaya başlar kullanamazsın demiş. Bu bilgisayarın i7 olan modeli de Abra v15.6.2. sizce gerçekten i5 2 senede donmaya başlar ve i7 mi almalıyım. Yoksa herhangi bir etkisi olmaz mı? Bu arada bilgisayarı en az 6 7 yıl kullanmayı düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar. Ben Monster Abra A5 v.15.5.2 almak istiyordum. Ama bu bilgisayarı5 işlemcili ve 10. nesil. Bunu pek kafaya takmadım. Sonra biraz araştırdım. Bazıları i5 2 yılda donmaya başlar kullanamazsın demiş. Bu bilgisayarın i7 olan modeli de Abra v15.6.2. sizce gerçekten i5 2 senede donmaya başlar ve i7 mi almalıyım. Yoksa herhangi bir etkisi olmaz mı? Bu arada bilgisayarı en az 6 7 yıl kullanmayı düşünüyorum.

Eğer cidden o kadar gidecek bir cihaz arıyor isen ve amacın oyun değil ise MacBook'a yönelmen lazım. Ancak oyun ise ı7 gerekir.

Millet gerçekten bilip bilmeden konuşuyor bizim eski pc i7 2. Nesil ve hâlâ çalışıyor donma kasma yok 10 senelik bilgisayar.

Vallaha Monster önermem ama sen bilirsin arkadaşımda vardı 2 yılda elinde kaldı.

2 Yıl virüs yüklersen tabii yavaşlar. Nerede yazmış, kim yazmış?
6 7 yıl Monster için biraz uzun süre olabilir. Sorun çıkartma olasılığı yüksek bir marka bence.

Videosunu yapmışlar ve öyle demiş birisi. Videonun linkini atmanın doğru olacağını düşünmüyorum. Pekala sizce i5 yeterli mi 6 7 sene kullanım için?
Vallaha Monster önermem ama sen bilirsin arkadaşımda vardı 2 yılda elinde kaldı.

Ne konuda elinde kaldı garantiye gönderseydi keşke teknik servisi çok iyiymiş.

Teknoloji şans işi benim arkadaşım 4 yıldır kullanıyor. Ama çok sorun çıkardığı doğrudur 3 sene önce lise 3 deyken elinde kırık fanla gelmişti okula sonra bir ara klavye falan sorun çıkardı ve ısınma problemi var ama soğutucu ile kullanıyor ve memnun yani.

Millet gerçekten bilip bilmeden konuşuyor bizim eski PC i7 2. nesil ve hâlâ çalışıyor donma kasma yok 10 senelik bilgisayar.

Bence de bilip bilmeden konuşan çok kişi var. 8000 liraya bilgisayar almayı hiç düşünmeyen ben 8000 liraya notebook alıyorum ama buna rağmen kötüleyenler var. Ne yapacağımı bilemedim gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı