Monster Aryond 32 İnç monitör alınır mı?

ATLANTİSFORZ

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar görseldeki monitör alınır mı? Herhangi bir sorunu var mıdır? Ne zamandır 30 inç üstü curved 2K monitör arıyorum bu da indirime girmiş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240423_143947.jpg
    Screenshot_20240423_143947.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende v1.2 modeli var ve ghosting olayı ortalamadan biraz fazla.
Hatta bunun için Monster'ı aradığım zaman eğer iade etmek istemezseniz yapabileceğim birkaç ayar önermişti.
Onun haricinde bazı oyunlarda (benden de kaynaklı olabilir) freesync açık halde flickering problemleri oluyor (oyun içinde).

Monster ne açıdan iyi acaba yazabilir misiniz?

Yıllarca kullandım sorunsuz şekilde.
240Hz olan modelini kullanmıştım.

Şu an allienware 500Hz IPS monitör kullanıyorum. (FPS oyunları için tercih ettim ama neredeyse hiç fark yok. Boşu boşuna ciddi bir param gitti. )

Ayrıca 32 inç monitörler arasında bu fiyat bandında tercih edilebilecek iyi bir monitör.

Renk oranları IPS'e yakın.
Nit olarak bana göre biraz düşük olduğu için Acer de alabilir belki diye onu önerdim.
Ama kullanacağı yere göre etkilenmeyebilir.
Color gamut %85 NTSC
sRGB %122

Güzel renk değerlerine sahip.

Ve kendim başka bir çeşidini kullanıp sorun yaşamadım.

Monster monitörlerin satışlarında çoğunlukla herkes memnun kalıyor.

Bütçe sorunu yoksa bu monitör alınabilir.
Ayrıca zaman zaman 9K civarı fiyatlara düştüğünü de gördüm bu MSI 170 Hz IPS monitörün eğer yakalayabilirseniz bu daha iyi bir tercih olur.

Yıllarca kullandım sorunsuz şekilde.
240Hz olan modelini kullanmıştım.

Şu an allienware 500Hz IPS monitör kullanıyorum. (FPS oyunları için tercih ettim ama neredeyse hiç fark yok. Boşu boşuna ciddi bir param gitti. )

Ayrıca 32 inç monitörler arasında bu fiyat bandında tercih edilebilecek iyi bir monitör.

Renk oranları IPS'e yakın.
Nit olarak bana göre biraz düşük olduğu için Acer de alabilir belki diye onu önerdim.
Ama kullanacağı yere göre etkilenmeyebilir.
Color gamut %85 NTSC
sRGB %122

Güzel renk değerlerine sahip.

Ve kendim başka bir çeşidini kullanıp sorun yaşamadım.

Monster monitörlerin satışlarında çoğunlukla herkes memnun kalıyor.

Bütçe sorunu yoksa bu monitör alınabilir.
Ayrıca zaman zaman 9K civarı fiyatlara düştüğünü de gördüm bu MSI 170 Hz IPS monitörün eğer yakalayabilirseniz bu daha iyi bir tercih olur.
Bana test verisi atma şansınız var mı? Çünkü biliyoruz ki monster gibi fason üreticilerin sunduğu veriler genellikle tutmaz ve değere de yakın olmaz. https://www.hepsiburada.com/monster...-hd-fast-ips-oyuncu-monitoru-pm-HBC00004CD0KI Örnek bu monitörde de olduğu gibi.
Monster Aryond A24 V1.1 Panel Testi🔥 Testi de burada.

Bana test verisi atma şansınız var mı? Çünkü biliyoruz ki Monster gibi fason üreticilerin sunduğu veriler genellikle tutmaz ve değere de yakın olmaz. https://www.hepsiburada.com/monster...-hd-fast-ips-oyuncu-monitoru-pm-HBC00004CD0KI örnek bu monitörde de olduğu gibi.
Monster Aryond A24 V1.1 Panel Testi🔥 testi de burada.

İyi bir pazaryeri ismi olan firma hocam.
Yeni adı sanı belli olmayan bir firma değil fason diyorsunuz.

Böyle testler piyasadaki monitörlerin %95'inde yok hocam bilgili olsaydınız bilirdiniz.

Millete sorarsan Gamepower'a fason firma derler.

Ama burada değerler oldukça iyi çıkmış ciddi derecede iyi değerler.
Çoğu 360Hz monitöre test yapılsa sana göre fason olmayanlara bu firmanın bu ürününden daha kötü test sonucu getirecektir.

Yani gamepower'ın bu fason üretiminde sonuçları ile bizim baktığımız ürün arasındaki ortak özellik nedir anlayamadım XD Değerler iyi veya kötü olsun bu Monster'ı hala fason üretim yapmaktan kurtarmıyor.

%95'inde yok ama %5'inde var demekki yani 0 değil :).

Bu yazdıklarınız hala ürünü alınabilir yapıyor gibi durmuyor XD.

Geri
Yukarı