Monster Aryond A27 V1.1 240 Hz Nasıldır?

Bütçe
2100

ResatEnesK

Centipat
Makaleler
1
ViewSonic VX2458-C-MHD monitöre sahibim ve monitörü yükseltmek istiyorum özellik olarak. R6 oynuyorum ve sistemim R6'da 215 FPS alıyor ortalama olarak. Ama kesinlikle 240Hz'e ve 27 ınçe geçmek istiyorum. 24 inç ViewSonic monitörde monitörü kendime yaklaştırarak kullanıyordum. Ama 27 inç olursa yaklaştırmama gerek kalmaz. Bütçem de monitör için fazla yok ve uygun fiyatlı bir tek bu var diyebilirim. İnceleme videosunu da izledim. Eski monitörüm ViewSonic'i satıp üzerine para koyup almayı düşündüm. Ne dersiniz, kaç sene götürür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben su an kullanıyorum. Soyle soylemek gerekirse HDR10 ozelligi gercek HDR ile ayni degil yani ben HDR ozelligini begenmedim. Monitör standi eger masan sabit degilse yayik ayrani gibi sallanir ekran onu da söyleyeyim. Ek olarak ekranda ghosting var. Ne kadar ayar yapip duzeltsen de a++ oyunlarda FPS 100'lere dusunce cok belirgin oluyor. Geri kalan ozellikleri guzel. Tercih senin. Ben sirf pivot ve 240Hz oldugu icin aldim ne zamandan beri ikisi beraber olan bir monitor ariyordum, laptopta Monster olunca dedim set olarak guzel durur diye aldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı