Çözüldü Monster Aryond A27 V1.1 240 Hz Açma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KELL

Hectopat
Daha fazla  
Hem görüntü ayarlarından deniyorum hem NVIDIA kontrol panelinden deniyorum. Max 144Hz seçeneği mevcut.

Ekran kartım GTX 660.
Monitörüm.
240 Hz 1 ms Monster Aryond A27 v1.1 kavisli oyun monitörü.

Hem görüntü ayarlarından deniyorum hem NVIDIA kontrol panelinden deniyorum. Max 144Hz seçeneği mevcut.

Ekran kartım GTX 660.
Monitörüm.
Bağlantı kablonuz tahminimce HDMI kablosu. Display Port kablosu ile bağlamanız gerekmektedir.

Ekran kartım GTX 660.
Monitörüm.
HDMİ ile bağladıysanız olabilir Display port ile bağlamayı deneyin

İlk mesajda DP (Display Port) yazmıştım ama sağ olsun modaratör silmiş. Yeni ekran kartı alacağım yakın zamanda. Ekran kartım desteklemiyor olabilir mi?

Monitör OSD menüsünde DisplayPort 1.1 ayarı var, Açık mı kapalı mı diye kontrol eder misiniz?

Monster Aryond A27 V1.1 Gaming monitör
ASUS GTX 660 Ekran Kartı

Benim monitörümün ayarlarında display 1.1 kapat kısmı yer almıyor. 240Hz monitör ancak seçim ekranında en yüksek 144Hz yer alıyor.

Monster Aryond A27 V1.1 Gaming monitör
ASUS GTX 660 Ekran Kartı

Benim monitörümün ayarlarında display 1.1 kapat kısmı yer almıyor. 240Hz monitör ancak seçim ekranında en yüksek 144Hz yer alıyor.
Beyefendi monitörünüz hangi kablo ile bağlı?

GTX 660 eski bir kart ve DisplayPort 1.2 desteği olup olmadığı konusunda şüphelerim var. DP ile bağlı iken monitör OSD menüsünü açıp bilgi kısmına bakar mısınız?

GTX 660 eski bir kart ve DisplayPort 1.2 desteği olup olmadığı konusunda şüphelerim var. DP ile bağlı iken monitör OSD menüsünü açıp bilgi kısmına bakar mısınız?

Recep bey internetten araştırdım bende 1.2 destekleyip desteklemediğini kendi sayfasında dahil bir türlü bulamadim.

OSD menüsünde bilgi kısmi yer almıyor. Ali beyin YouTube incelemesini de iki kez izledim OSD menüsünüde bayağı kurcaladım.

Muhtemelen ekran karti kaynaklı. Sizi daha fazla uğraştırmayım çok yoğunsunuz cevap verdiğiniz için teşekkürler.

20201226_155007.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı