Monster Aryond A27 V1.1 Gaming monitör

Cidden monsterin ürünlerini beğeniyorum. Ayrıcana ürünlerinin arkasında da duruyorlar. Türk firması olması da insanın içinde ayrı bir destekleme hissi uyandırıyor.

240Hz monitörü nasıl bu kadar ucuza satabiliyorlar aklım almıyor valla. Denemek için dahi alınır. Stoğa gelince haber ver dedik bakalım ne zaman gelir.

240Hz monitörü nasıl bu kadar ucuza satabiliyorlar aklım almıyor valla. Denemek için dahi alınır. Stoğa gelince haber ver dedik bakalım ne zaman gelir.
Hocam bu tür ürünler ilk başlarda uygun fiyatla çıkar bence bu Monster'ın artık bende buradayım deme şekli diye düşünüyorum. 1-2 ay sonra aynı monitör 2500-3000 TL olacak adım gibi eminim o yüzden çıktığı gibi almak lazım :)

Hocam bu tür ürünler ilk başlarda uygun fiyatla çıkar bence bu Monster'ın artık bende buradayım deme şekli diye düşünüyorum. 1-2 ay sonra aynı monitör 2500-3000 TL olacak adım gibi eminim o yüzden çıktığı gibi almak lazım :)
Monster'ın laptoplarına dış kasalarının hassaslığından dolayı ısınamıyorum ama monitörünü kesinlikle deneyeceğim. Umarım kısa zamanda gelir merak ettim ve umarım iyi bir iş çıkarırlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı