Monster Aryond A27 v1.1 Gaming monitör alınır mı?

Ghosting sorunu var mı? Kimisi rahatsız olmuyor ama ben rahatsız olduğum için kullanamadım o ürünü.
Ben ilk parti üretim olanından aldığım için hiçbir sıkıntısı olmadı. Benim de bu monitör hakkında açtığım konum var, oradan bakabilirsiniz. Bir kişide ışık sızması sorunu çıkmıştı ama benimkinde olmadı.

Hocam, ürün elinize geçti mi? Memnun musunuz acaba? 240Hz farkını hissettiniz mi?

Evet hocam kullanıyorum 240 Hz sonuna kadar hissettiriyor gosting sorunu değil VA panellerde genel bir durum kullananlar bilir sadece gri ve siyah ton lu objelerde oluyor oyunlarda hissettirmiyor ama OverDrive'yi yüksek moda alıp siyah dengeleyici 50'den 60 yaptığımda o sorunda kalkıyor tabii göz zevkleri tartışılmaz.

Kardeşim 240 Hz nereye 144Hz nereye Allah için artık bu konularda alakasız şeyler önermeyi bırakın çok sinir bozucu oluyor.

Ben ilk parti üretim olanından aldığım için hiçbir sıkıntısı olmadı. Benim de bu monitör hakkında açtığım konum var, oradan bakabilirsiniz. Bir kişide ışık sızması sorunu çıkmıştı ama benimkinde olmadı.
Bende almayı düşünüyorum ama ghosting problemi var diyorlar. Ghosting çok hissediliyor mu? Oyunlarda çok far eder mi? Ona göre bu monitörü almayı düşünüyorum çünkü bu fiyata bu özellikler çok iyi

Bende almayı düşünüyorum ama ghosting problemi var diyorlar. Ghosting çok hissediliyor mu? Oyunlarda çok far eder mi? Ona göre bu monitörü almayı düşünüyorum çünkü bu fiyata bu özellikler çok iyi.

Ben FPS oyunlarında kontrastı 85e alıyorum, doymayı ise 80e ve ghosting diye bir şey kalmıyor. FPS dışındaki oyunlar için default ayarlardada ghosting sorunu görmedim açıkçası. Masaüstünde farede çok hafif görebilirsiniz belki ama rahatsız edecek kadar değil, ekrana bayağı yaklaşmanız lazım görmek için. Masaüstü kullanımda siyah dengeliyiciyi 45 yapıyorum kontrastı 60 doymayı 62. ghosting olayı oyundan oyuna değiştiği için önerebileceğim şey kendi gözünüzle kontrastı ayarlamanız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı