Monster Aryond A32 v1.1 vs MSI Optix MAG272C vs LG 32QN650-B

Melih2626

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Sadece AutoCAD, SolidWorks gibi mühendislik çizim programlarını kullanacağım. Sizce bu 3 monitörden hangisini tercih etmeliyim?

Ekran Görüntüsü (582).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Philips 276C8 monitörü bence bu fiyat aralıklarında iş için en iyi monitör.

Dediğiniz monitöre baktım LG ile arasında biraz düşünüp ona göre seçim yapacağım. Öneriniz için teşekkür ederim.
Oyun oynamıyorsan LG'yi seç.

Bu üçü arasında LG tavsiyemdir. Hem renk paleti olarak hem de çözünürlük ve Bit değeri olara diğerlerinin önünde.

Tamamdır arkadaşlar LG'yi tercih konusunda ilk sıraya çekiyorum. Teşekkür ederim.

Hocam uzun zaman sonra yazıyorum ama acaba LG monitörü aldın mı?

Hocam sepete ekledim alacaktım sonradan üniversitelerin durumu bir netleşsin o zaman alırım diye erteledim. Eğer 2.dönem açılmazsa hemen alacağım yoksa yurda şu anda götürmem sorun olacak. Bir de 32 inç yerine tercihimi 27 inç monitörden kullanacağım. Bir öğrenci için büyük kalıyor 32 sanki.

Hocam inşaat mühendisiyim büyük ekranda çalışmak çok daha ergonomik oluyor öncelikle bunu belirtmek isterim ben siparişi verdim zaten o fiyat bandında 32 inç 4K bulunmuyor

Hocam inşaat mühendisiyim büyük ekranda çalışmak çok daha ergonomik oluyor öncelikle bunu belirtmek isterim ben siparişi verdim zaten o fiyat bandında 32 inç 4K bulunmuyor.

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun hocam. Dediğiniz görüşe kesinlikle katılıyorum ancak otobüs tren gibi toplu taşıma araçlarında getir götür sıkıntı olacak benim için. 27 inç'e de bakacağım. Eğer o da taşımada sorun yaratacak gibiyse 2 tane 24 inç alabilirim onun yerine.

Geri
Yukarı