Monster bilgisayar sıkıntılı mıdır?

birazbilgisizz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2-3 gün oldu Monster bilgisayarın Abra serisinden sipariş verdim ama sipariş verdikten sonra yorumlara bakayım dedim az. Hem Instagram yorumları olsun hem şikayet var sitesi yorumları olsun inanılmaz kötü yorumlar. Hemen hemen herkes aynı sorunlardan dert yanıyor. Almayın diyor. Hem fan sesi hem ısınma hem mavi ekran alıp kullanan var mı? İptal etmeliyi miyim sizce?
Aldığım pc ektedir
Abra A5 V17.3 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Ek olarak bu pc yi 16Gb ram a yükselttim
Ssd 2 yi 1Tb ye çektim

Son düzenleme:
Arkadaşlar 2-3 gün oldu Monster bilgisayarın Abra serisinden sipariş verdim ama sipariş verdikten sonra yorumlara bakayım dedim az. Hem Instagram yorumları olsun hem şikayet var sitesi yorumları olsun inanılmaz kötü yorumlar. Hemen hemen herkes aynı sorunlardan dert yanıyor. Almayın diyor. Hem fan sesi hem ısınma hem mavi ekran alıp kullanan var mı? İptal etmeliyi miyim sizce?

İade etme şansınız var edin yoksa da yapacak bir şey yok.

Herhangi bir ürünün Şikayetvar bölümüne girersen veya Google'a adını yazarsan tabii ki olumsuz yorum bulursun bunda absürt bir şey yok ama hiç kimse memnun olmasaydı da bu firma batardı değil mi? Evet Monster Notebook'lar muadillerine göre daha kalitesiz, Tulpar ve Huma serisi iyi ama Abra serisi diğerlerine nazaran sıkıntılı ama kampanyada diğer markaların iyi ürünlerini bulamıyorsanız alınabilecek bir risk yani.

Abra serisiyse iade etsen daha iyi olur.

Hangi modeli satın aldınız? Abra diye illa Clevo kasa olacak diye bir şey yok. Abra olup Tongfang kasa Monsterlar da olabiliyor. Modele göre bir şey söylemeliyiz. Ezbere model gömenleri pek dinlemeyin.

Hangi modeli satın aldınız? Abra diye illa Clevo kasa olacak diye bir şey yok. Abra olup Tongfang kasa Monsterlar da olabiliyor. Modele göre bir şey söylemeliyiz. Ezbere model gömenleri pek dinlemeyin.

Hangi modeli satın aldınız? Abra diye illa Clevo kasa olacak diye bir şey yok. Abra olup Tongfang kasa Monster'lar da olabiliyor. Modele göre bir şey söylemeliyiz. Ezbere model gömenleri pek dinlemeyin.

Dostum Monster cihazlar fiyatlarına göre alınmaz adam ASUS TUF - ROG serisi ile aynı fiyata koyuyor ha desen Monster cihazların ortalaması 20k desen eyvallah ama ASUS gibi baba markalar ile aynı fiyata koyup bir de içine fason üretim parça koyarsan tabii ki de gömerler.

Aldığınız model Clevo kasa. Oyun oynarken veya gündelik işleri yaparken ısınma sorunu yaşayabilirsiniz. Monster'ın laptopları muadillerine göre kalitesiz ve dandik oluyor, iade etme şansınız varsa etmenizi tavsiye ederim şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı