Monster Bilgisayara Windows 7 Kurmak

ziya

Kilopat
İyi günler arkadaşlar. Bugün Monster Abra A5 V12.1 aldım, salı günü elime geçeceğini söylediler. Windows 10 kurulu halinde getirtmek için ekstra 400 lira ücret ödemem gerekiyordu, işletim sistemsiz satın aldım bu yüzden. Windows 7 kurmak istiyorum bilgisayara sizce sorun olur mu? Ekran kartı GTX 1050 sürücü bulurken sıkıntı yaşar mıyım?

Sorun olmaz ama ekran kartından tam performans alamazsın. Ayrıca anakartla ilgili sürücüleri ararken sorun yaşaman muhtemel. Ayrıca güncellemeleri yükledikten sonra her seferinde donanımın uyumsuz şeklinde bir pencere açılacaktır.

Windows 7 tercih etme sebebim eski kafalılık olabilir, bir aya yakın bir süre kullandım Windows 10'u, beğenmeden silmiştim. Gökhan senin dediklerini de okudum sanırım Windows 10 kuracağım, peki şimdiki sorum da şu olacak; internetten araştırdım ve Windows 10' u USB ile kurmayı öğrendim ama 2 ay sonra alabilirim lisansı maddi durumdan dolayı, iki ay kullanımda Windows 10 bana herhangi bir kısıtlama yapar mı?

@ziya bazı kısıtlamalar var ama öyle çok cafcaflı şeyler değil. Mesela masaüstü arkaplanını değiştiremezsin. Onun haricinde 1 aydan uzun süre deneme sürümü kullanan arkadaşlar olduğu için kullanabileceğini düşünüyorum.

Bugün geldi, Windows 10 kurdum ve arkaplanı değiştirdim fakat etkinleştirilmedi hatası alıyorum. Farklı bir konu açtım, konu kapanabilir. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı