Monster cidden almaya değer mi?

Cenkkaraman

Hectopat
Başlıkta da belli olduğu gibi değer mi sizce? Bu konuda hiç alınmaz diyenler de var. Kesinlikle alınır diyenler de. Sanki alınır diyenler bana laptoptan anlamayanlar gibi geliyor. Alınmaz diyenler de Monster'dan anlamayanlar ya da almaya korkanlar. Ben kaliteli bir Kinetix olarak görüyorum ama sonuçta bir Nike ya da Adidas etmez. Peki sizce almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Servisi iyi, Türk markası. Kaitesiz bir ürün olduğunıu düşünmürum. Orta seviye ürünlerinden iki tane arkadaşlarım almışlardı. Gayet memnunlar. Hatta senede bir götürüyorsun ücretsiz bakım vs yapıyorlar, içini temizliyorlar.

İzmir Mağazalarına birçok defa gittim. Aklı başında, yetkin çocuklar ilgileniyorlar sizle. Ben kendime almadım ama laptop ihityacım olsa muhtemelen alternatiflerim içinde olurdu.

2011 yılında Monster P150hm aldım ve aldığımdan beri çok memnunum. Tanıdığım bildiğim herkese de tavsiye ederim. Abime de aldık hatta.
Teknoloji şans işi tabi. Ben de çok çekseydim (çekenler neden şikayetçi bilmiyorum haklılardır da) kimseye tavsiye etmezdim.

Bence MSI ve ASUS markasına yönelebilirsin garanti ve servis açısından güzel fakat eğer çok üst düzey bir şey almayacaksanız sesli çalışıyor bir de ben bilmiyorum tek ve ilk laptopum belki hepsinde vardır ı-o-y tuşlarının tarafı ısınıyor W-A-S-D kullanırken hissedilebilir.

Başlıkta da belli olduğu gibi değer mi sizce? Bu konuda hiç alınmaz diyenler de var. Kesinlikle alınır diyenler de. Sanki alınır diyenler bana laptoptan anlamayanlar gibi geliyor. Alınmaz diyenler de Monster'dan anlamayanlar ya da almaya korkanlar. Ben kaliteli bir Kinetix olarak görüyorum ama sonuçta bir Nike ya da Adidas etmez. Peki sizce almaya değer mi?
Ya bu çok göreceli bir şey. Bence güzel. Neden? En büyük güzel özelliği bence servis. Gayet güzel bir şekilde ilgileniyorlar. Ben Monster Abra A5 v13.1 kullanıyorum. Biraz eski bir model 2 yıldır kullanıyorum. 4500 TL'ye almıştım. Ben memnunum. Şuan hala sorunsız aynı hızında çalışıyor ancak bu tabii size bağlı. Bence alınır.

Laptop da ASUS ve MSI dışı hiçbir markaya güvenmem. İki marka dışındakilerden asla almam.

Bence MSI ve ASUS markasına yönelebilirsin garanti ve servis açısından güzel fakat eğer çok üst düzey bir şey almayacaksanız sesli çalışıyor bir de ben bilmiyorum tek ve ilk laptopum belki hepsinde vardır ı-o-y tuşlarının tarafı ısınıyor W-A-S-D kullanırken hissedilebilir.
Ben pek hissetmedim o tuşlarda ısınma. Sağ tarafta var ama ben ek klavye kullandığım için de olabilir.

Alırken yakındığım tek nokta keşke ram ve HDD ekletseydim oldu. Onun dışında problem yok.

Geri
Yukarı