Monster Control Center Fan Kontrolü

Blackbeard

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hayırlı akşamlar,10 gündür Monster Abra A5 13.4 kullanıyorum performansından memnun olsam da boştayken fanın çalışmasını sevmiyorum sessiz moda alsam da (ofisten gelişmiş ayarlardan %30'a çekiyorum fanın hepsini) kafasına göre fan hızlanıyor o yüzden eski sürümü kursam mı diye düşündüm ama uyumlu mu bilemedim bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı akşamlar,10 gündür Monster Abra A5 13.4 kullanıyorum performansından memnun olsam da boştayken fanın çalışmasını sevmiyorum sessiz moda alsam da (ofisten gelişmiş ayarlardan %30'a çekiyorum fanın hepsini) kafasına göre fan hızlanıyor o yüzden eski sürümü kursam mı diye düşündüm ama uyumlu mu bilemedim bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
Fan kafasına göre hızlanmaz. Fan çalışırken sıcaklık değerlerini içeren ekran görüntüsü paylaşır mısınız?

Aida64 kullanabilirsiniz.
Hocam,kusura bakma biraz geç cevap verebildim.1-Görselde sadece internet açıktı. 2-Görselde yarım saatlik pubg mobil oynadıkdan sonra aldım. (1080p yüksek ayarlarda oynadım)
Anlayan arkadaşlar bi el atarsa sevinirim...

Dosya Ekleri

• FORUM.PNG
    FORUM.PNG
    83,5 KB · Görüntüleme: 468
  • forum.2.PNG
    forum.2.PNG
    84,6 KB · Görüntüleme: 453
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı