Monster laptopa Control Center 3.0 yerine Monster Control Center kurulursa ne olur?

Bowser Koopa

Hectopat
Yer
Bowser's Castle
Selamlar, konu biraz karışık farkındayım. Olay şu benim alacağım Monster'da Control Center 3.0 denen bir uygulama var fan ayarları ve klavye rengini ayarlayabiliyorsun. Şimdi ben benim alacağım laptoptan birkaç sürüm eski laptopta olan Monster Control Center'ı yüklesem bir sıkıntı çıkar mı model farklı diye?

(Bunu yapmamın nedeni Control Center 3.0'da çok az seçenek olması.)

Eğer cihazınız RGB değil Rainbow klavyeye sahipse farklı yazılım yüklemeniz klavyenizin efektlerini kontrol etmenizi sağlamaz. Fan da ayarlanabilir fan değilse yine yazılımsal bir etki söz konusu olmaz. Ancak yazılımda eksik olup donanım desteği olan bir modelse kontrol edebilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla biri tongfang biri clevonun ürünü (ya da başka bir firma) ve fikrimce ec firmware olayları neredeyse tamamen farklı olacağından led kontrolü ya da fan ayarlamalarını kullanamazsınız fakat bu benim düşüncem, bir teknoloji mağazasında denemenizi öneririm .

Selamlar, konu biraz karışık farkındayım. Olay şu benim alacağım Monster'da Control Center 3.0 denen bir uygulama var fan ayarları ve klavye rengini ayarlayabiliyorsun. Şimdi ben benim alacağım laptoptan birkaç sürüm eski laptopta olan Monster Control Center'ı yüklesem bir sıkıntı çıkar mı model farklı diye?

(Bunu yapmamın nedeni Control Center 3.0'da çok az seçenek olması.)

RTX tongfanglarde 3.0 çalışıyor. Ki seçenek sayısında sandığınızın aksine arttı. Ekran kartı Watt ayarı, OC, undervolt gibi seçenekler eklendi. Clevo'larda ise yılların dandik yazılımı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı