Monster GTX 1650 i5-9300H Alınır mı?

Ben şahsen monster kullanıcısı değilim fakat hp pavillion hem uygun hem performanslı notebook modellerine bakmanızı tavsiye ederim.

Cevaplarınız için çok teşekkürler 16gb yapıp alacağım inşallah.
Alınır, 9750h için 600 700 lira fazladan verilmez. Ama ram i 16 yapmanızı şiddetle öneririz :D
Arkadaşım da yeni bilgisayar aldı 8 gb ramli benzer bir model ve çizim-analiz programlarında 8 gb ram yeterli olmayabiliyor. Dolayısı ile 16 gb ram şart gibi.
Ben de Monster kullanıyorum memnunum. Ancak tavsiyem o cihazı alacaksan ram 16 gb yaparak almanda fayda var.
Ben şahsen monster kullanıcısı değilim fakat hp pavillion hem uygun hem performanslı notebook modellerine bakmanızı tavsiye ederim.

Bugün baktım o seriye ama pek hoşuma gitmedi teşekkürler

Bu monster ile aynı fiyata sahip HP laptop modelini biliyorum ama onda gtx 1050 ti var e bunda 1650, bide onda saçma Bi şekilde optane diye bir ssd benzeri birşey koymuşlar onun yerine keşke ssd koysalardı çünkü 16 GB, rgb klavye si yok, tek renk.

Özellikle en büyük sorunlarından bir tanesi işlemcisi(intel core İ5 8500H) kendini sürekli oyunlarda 4 ghz e zorluyor buda aşırı ısınmasına neden oluyor ben değerlerde 97 dereceye kadar gördüm.
Eğer alacaksanız ThrottleStop diye bir program var onu kullanın çalışma prensibi şu, işlemciniz 4.0 Ghz yerine oyunda örneğin 3.5 Ghz da çalışması uygunsa onu sabitliyor.

**Merak etmeyin hiçbir zararı yok ben yıllarca kullandım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı