Monster GTX 970M'i GTX 980M'e Yükseltme

XattacKeR

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar herkese, bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Monster Tulpar T5 v1.4.1 modeli notebook kullanıyorum, üzerinde 3 GB GTX 970M mevcut ve şu anda arızalı durumda. Ben de Aliexpress aracılığı ile GTX 980M 8 GB versiyonunu buldum, MXM slotlu. MSI GT60 modeline de uyum sağlayan bu kartı kullanabilir miyim? Uyumlulukta herhangi bir sorun yaşar mıyım? Çünkü 3 GB'dan 8 GB'a yükseltilen bu kart sorun çıkartır mı, sizlere danışmak istedim. Teşekkürler. Aldığım kart linki: Tahmini Teslimat Zamanı

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim size tavsiyem ekran kartına vereceğiniz parayı leptop satıp üstüne eklerseniz daha güncel ve performanslı bilgisayar alabilirsiniz.

Benim size tavsiyem ekran kartına vereceğiniz parayı leptop satıp üstüne eklerseniz daha güncel ve performanslı bilgisayar alabilirsiniz.

Ben de düşündüm onu fakat bu şekilde bu laptopu kim alır alsa bile ne kadar vericek ki ölü fiyat olucak Tl bazın da 2500 liraya halletmiş olucam eğer sorun cıkmaz ise.

Eğer laptop adaptörünüz destekliyorsa GTX1060'da takarsınız, Clevo kasa model numaranıza göre AliExpress'te MXM kartlara bakabilirsiniz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı