Monster Güvenilir midir?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. 9000 TL bütçem var ve istediğim özellikleri sağlayan en fazla 1050 TI içeren bir notebook alabiliyorum. Tabi Monster hariç. Monster markalı,diğer markalara göre daha ucuz ve 1060 içeren bir notebook görünce çok sevinmiştim ama yine de araştırayım, soruşturayım dedim. Gerek internette fikirlerini belirten insanlardan, gerekse arkadaşlarımdan aldığım bilgiler beni çok şaşırttı.

Dediklerine göre ürünlerin arızalanma sorunları varmış ve teknik ekip bu sorunları çözemiyor, üstüne daha çok bozup geri gönderiyormuş. Garanti süresi bitince arızalanıyor diyenler var (inanmak istemiyorum). Anakartta susam bulanından tutun klavyesini bozup göndermişler diyenler var. Değişime gönderdim parlatıp geri göndermişler diyen var. Bana hakaret ettiler diyenler, sahte rapor yazıyorlar diyenler var. Biraz uzun yazdım, kusura bakmayın. Bilgisi olan yardım edebilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kuzenimde monster var.Şuanlık bir sıkıntı yaşamadı.9000 tl diger markalardan 1060 bulmaya çalışın içiniz rahat etsin.

Benim kuzenimde monster var.Şuanlık bir sıkıntı yaşamadı.9000 tl diger markalardan 1060 bulmaya çalışın içiniz rahat etsin.
2 aydır bakıyordum ve asla başka marka bulamıyordum uygun fiyata. Şansıma Hepsiburada indirim yaptı MSI marka bir notebook buldum. Hayatımda yaşadığım en garip tesadüflerden biriydi, çünkü tam aramaktan vazgeçtiğim gün indirim başladı. Cevap için teşekkürler :) .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı