Çözüldü Monster i7-11800H tarayıcıda 90 derece

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mozart

Decapat
Daha fazla  
İşlemci
Intel Core i7-11800H
Merhaba. Yaklaşık 1 ya da 2 ay önce Monster notebook aldım. Zaten ısınma sorunu olan bir laptop bir de üstüne bugün bilgisayarı açıp tarayıca girdiğimde işlemci sıcaklığı 90 dereceye kadar çıkıyor. Üstelik tarayıcıyı kapatmama rağmen bu sıcaklık devam ediyor. Şu an telefondan yazıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Task Manager'a, işlemciyi ne yoruyor ona bak. Full yükse laptoplarda 90 derece olabilir değerler. Burada önemli olan işlemcin devamlı Full yükte mi?

Hocam baktım ve büyük ihtimalle sorun Firefox ile ilgili. Şu an Microsoft Edge'den girdim, Firefox'u da sildim ve herhangi bir sorun kalmadı ama neden böyle oldu bilmiyorum. 1 seneden fazladır Firefox kullanıyorum.

Başka tarayıcı denediniz mi?

Hocam sorun çözüldü. Sorun Firefox'dan kaynaklıymış. Yardımınız için teşekkürler.
Task Manager'a, işlemciyi ne yoruyor ona bak. Full yükse laptoplarda 90 derece olabilir değerler. Burada önemli olan işlemcin devamlı Full yükte mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam baktım ve büyük ihtimalle sorun Firefox ile ilgili. Şu an Microsoft Edge'den girdim, Firefox'u da sildim ve herhangi bir sorun kalmadı ama neden böyle oldu bilmiyorum. 1 seneden fazladır Firefox kullanıyorum.

Başka tarayıcı denediniz mi?

Hocam sorun çözüldü. Sorun Firefox'dan kaynaklıymış. Yardımınız için teşekkürler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı